rolnik szuka żony klaudia

„Rolnik szuka żony 9”. Valentyn jednak nie przeprowadził się do Klaudii? Jego ostatnie zdjęcie wywołało wśród fanów lawinę pytań

Klaudia i Valentyn są jedną z par, które połączyło uczucie na planie 9 edycji programu „Rolnik szuka żony”. Co zmieniło się u zakochanych od czasu zakończenia ich przygody z programem? Ukochany rolniczki miał się już do niej przeprowadzić. Czy jednak aby na pewno? Jego ostatnie zdjęcie na Instagramie wywołało wśród fanów lawinę pytań.

21.01.2023Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Pierwsze problemy u Klaudii i Valentyna? Stało się to tuż po przeprowadzce mężczyzny do rolniczki. Teraz prosi on o pomoc

Klaudia i Valentyn są jedną z par, które połączyło uczucie na planie 9 edycji programu „Rolnik szuka żony”. Co zmieniło się u zakochanych od czasu zakończenia ich przygody z programem? Okazuje się, że Valentyn przeprowadził się już do rolniczki. Teraz Ukrainiec stanął przed poważnym wyzwaniem. Postanowił poprosić o pomoc za pośrednictwem mediów społecznościowych.

17.01.2023Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Valentyn ma dziecko? Klaudia ustosunkowała się do krążących po sieci plotek!

Wielki finał programu „Rolnik szuka żony 9” za nami, ale wciąż nie milkną echa pewnych plotek, które pojawiały się w sieci jeszcze przed zakończeniem show. Jedna z nich, chociaż brzmiała dość absurdalnie, sugerowała, że Valentyn... ma dziecko! Teraz do tego ustosunkowała się Klaudia, która buduje razem z Valentynem wspólną przyszłość.

16.12.2022Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Klaudia i Valentyn wciąż są razem? Ostatnie zdjęcie rolniczki wywołało lawinę komentarzy!

Klaudia była uczestniczką ostatniej, 9. edycji programu „Rolnik szuka żony”. Niemal z miejsca jej serce mocniej zabiło do Valentyna, z którym zakończyła program jako para. Jak dziś wygląda ich relacja? Czy wciąż są razem? Ostatnie zdjęcie rolniczki w mediach społecznościowych wywołało lawinę komentarzy i ostatecznie wyjaśniło tę kwestię!

06.12.2022Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Ten finał przejdzie do historii. Zaręczyny i ślubne plany! Mamy najnowsze zdjęcia z Kazimierza Dolnego

Finał 9. edycji „Rolnik szuka żony” pełen niespodzianek?! Uczestnicy po dwóch miesiącach spotkali się z kandydatkami i kandydatami. Kto został sam, a kto rzeczywiście znalazł miłość w programie? Finał programu „Rolnik szuka żony” przyniósł zaręczyny! Publikujemy nowe zdjęcia ze spotkania w Kazimierzu Dolnym. Znajdziecie je w galerii.

28.11.2022Rolnik szuka żony

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×