"Rolnik szuka żony". Krystyna z 2. edycji powiększyła swój biust! Zdjęcia ze szpitala trafiły do sieci

Media obiegła zaskakująca informacja. Uczestniczka "Rolnik szuka żony" przeszła operację plastyczną. Chodzi o Krystynę, która brała udział w 2. edycji rolniczego show. Niedawno poinformowała w mediach społecznościowych o tym, że powiększyła swoje piersi.

Multimedia

Krystyna z "Rolnik szuka żony" przeszła operację powiększenia piersi

Krystyna jest bohaterką 2. edycji "Rolnik szuka żony". Była jedną z kandydatek Roberta Filochowskiego, który jest obecnie szczęśliwym mężem Agnieszki i ojcem dwójki dzieci. -Krystyna to jest inna bajka. Wieś okazałaby się dla niej pewnie za mała - tak Robert tłumaczył, dlaczego odrzucił Krystynę. Niedługo po zakończeniu rolniczego show okazało się, że pochodząca z Białorusi kobieta jest lesbijką.

Krystyna z drugiej edycji wzięła lesbijski ślub! Wesele będzie w Polsce!Zobacz więcej

Krystyna z "Rolnik szuka żony" znalazła szczęście u boku Agnieszki. Ceremonia zaślubin odbyła się w Edynburgu w lutym 2020 roku i po tym wydarzeniu słuch o Krystynie zaginął, aż do teraz! W maju 2021 r. uczestniczka 2. edycji "Rolnik szuka żony" pochwaliła się faktem, że powiększyła sobie biust.

Zdjęcia ze szpitalnego łóżka opublikowała w sieci.

Cześć, już jestem po. Czuję się dobrze i jestem w pokoju. Oglądam telewizję. Nic mnie nie boli, leki przeciwbólowe na pewno działają. Piersi są piękne, nic nie widzę, nic nie mogę dotykać. Nawet jak mogę, to póki co się boję. Bardzo się cieszę [...] Zaraz będę się zbierać do domu. Nic mnie nie boli. Chyba odpoczęłam niesamowicie podczas narkozy, bardzo przyjemnie ją wspominam. Gdybym wiedziała, że to jest taki odpoczynek, to chyba częściej bym się operowała. Nie byłam śpiąca po, nie wymiotowałam. Czułam się dobrze. Teraz zbieram się do domu. Moja kochana po mnie przyjedzie, czekam na śniadanie, na konsultację z doktorem - wyznała na Instagramie Krystyna.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×