"Rolnik szuka żony". Krystyna z 2. edycji przeszła metamorfozę! Schudła 13 kilogramów! Już niedługo weźmie ślub ze swoją narzeczoną

Jakiś czas temu wyszło na jaw, że Krystyna z 2. edycji 'Rolnik szuka żony" szykuje się do ślubu ze swoją narzeczoną. Uczestniczka programu przeszła teraz sporą metamorfozę - zrzuciła 13 kilogramów.

Multimedia

"Rolnik szuka żony" - Krystyna z 2. edycji schudła 13 kilogramów

Jakiś czas temu zrobiło się głośno o Krystynie Kamińskiej, która brała udział w 2. edycji "Rolnik szuka żony". Kobieta była wówczas jedną z kandydatek Roberta, jednak nie znalazła miłości w programie. Prawdziwe uczucie nadeszło po zakończeniu "Rolnika..." i Krystyna znalazła szczęście u boku kobiety. Panie szykują się właśnie do ślubu.

Krystyna z 2. edycji szykuje się do ślubu ze swoją narzeczoną!Zobacz więcej

W rozmowie z Plejadą Krystyna zdradziła, że ślub odbędzie się 20.02.2020. Obie panie przeszły też na dietę i zrzuciły sporo kilogramów. Krystyna zaprezentowała swoją metamorfozę na Instagramie. Będąc na diecie schudła 13 kilogramów, a jej narzeczona 16.

Przy okazji Krystyna zdradziła, że padła ostatnio ofiarą dyskryminacji ze względu na swoją orientację seksualną. Kobieta została zaproszona na bieg par, jednak kiedy przeczytała regulamin okazało się, że organizator nie uwzględnia udziału par jednopłciowych. Krystyna postanowiła zareagować i skontaktowała się z organizatorem, który ostatecznie regulaminu i tak nie zmienił.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×