"Rolnik szuka żony". Łukasz Sędrowski w nowej fryzurze. Rolnik przeszedł sporą metamorfozę!

Łukasz Sędrowski z 5. edycji "Rolnik szuka żony" przeszedł spora metamorfozę! Pod wpływem upałów, które nawiedziły w tym roku Polskę, rolnik postanowił mocno ściąć włosy. Przy okazji podzielił się z fanami pewną radą dotyczącą miłości.

Multimedia

Łukasz Sędrowski w nowej fryzurze

Wygląda na to, że uczestnikowi 5. edycji "Rolnik szuka żony" upały mocno dały się we znaki. Łukasz Sędrowski zaskoczył ostatnio swoich fanów publikując zdjęcie w krótkich włosach. Rolnik zaprezentował nową fryzurę na Instagramie. Przy okazji podzielił się z obserwatorami radą dotyczącą miłości.

Uprawiajmy miłość długimi dotykami, krótkimi oddechami, nieskończonym spełnieniem. Kolekcjonując chwile, ważne, by spalać na popiół iskry szaleństwa. Uciec w marzenia i łapać oddech wiatru. Nosić banan na ustach, nawet kiedy włosy odrastają - napisał Łukasz Sędrowski.

Rada Łukasza Sędrowskiego zaintrygowała jedną z fanek, która postanowiła zapytać w komentarzu, czy wciąż jest w związku z Agatą Rusak. Uczestnik 5. edycji "Rolnik szuka żony" nie chciał jednak odpowiedzieć na to pytanie. Odparł jedynie: nie powiem Ci.

Agata Rusak zmieniła fryzurę! Odzyskała nadzieję po rozstaniu z Łukaszem?Zobacz więcej

Przypominamy, że wiosną br. media rozpisywały się o rozstaniu pary z programu TVP. Wszystko zaczęło się w momencie, w którym z profilu Agaty w mediach społecznościowych zniknęły wszystkie zdjęcia, w tym te z Łukaszem. Fani programu informowali również wtedy, że Agata poszukiwała pokoju do wynajęcia w okolicach Garwolina, czyli w swojej rodzinnej miejscowości. Plotki dotyczące rozstania pary z "Rolnik szuka żony" odżyły ponownie, kiedy Agata udostępniła fotografię papieża Jana Pawła II z wymownym cytatem.

Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń...

W galerii możecie zobaczyć, jak zmienił się Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony". Lepiej mu w krótkich włosach?

Zobacz galerię

Marta Manowska o hejcie na Agatę i Łukasza z "Rolnik szuka żony"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×