"Rolnik szuka żony". Łukasz Sędrowski wziął ślub? Pokazał zdjęcie z Urzędu Stanu Cywilnego!

Łukasz Sędrowski jest już po ślubie? To pytanie zadają sobie fani rolnika po tym, jak opublikował on w mediach społecznościowych zdjęcie z Urzędu Stanu Cywilnego. W sieci pojawiły się też zdjęcia z przygotowań do wesela!

Multimedia

Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony 5" wziął ślub?

Łukasz z "Rolnik szuka żony" pokazał na Instagramie zdjęcia z Urzędu Stanu Cywilnego, a fani programu od raz zaczęli dopytywać, czy jest już po ślubie. Sędrowski od rozstania z Agatą Rusak nie afiszował się z nową miłością w Internecie. Nie potwierdził nawet, że w jego życiu jest nowa kobieta.

Łukasz Sędrowski na zdjęciu z młodości. Fanki farmera nie kryją zachwytu!Zobacz więcej

Zdjęcia, które opublikował Sędrowski w sobotnie popołudnie (20.06) wywołały jednak lawinę spekulacji.

Czyżby Łukasz z 5. edycji już się ożenił? - to jeden z komentarzy, jaki pojawił się na forum internetowym.

Sędrowski nie ujawnił na razie żadnych szczegółów. Najbardziej prawdopodobne jest jednak to, że Łukasz był jedynie weselnym gościem.

A co wy o tym sądzicie? Myślicie, że Łukasz Sędrowski jest już po ślubie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Popełnił błędy aby naprawić (gość)

    Dzwon do Paulinki wolna jest 👉👌👉👌❤️❤️

    23.06.2020 18:25
  • Ewa (gość)

    Kogo to obchodzi?

    22.06.2020 20:30
  • Zazdrość (gość)

    Pewnie jakąś młodą gąskę zacielił, asz to łogier

    22.06.2020 13:53
  • Jola (gość)

    A gdzie zona.Same balony nic nie znacza.Pewnie chce wszystkich zrobic w balona

    22.06.2020 06:17
  • Gaja (gość)

    Źle mu z oczu patrzeć . To jak już się tak pochwalił to gdzie żonka ? Taka brzydka ,że wstydził się pokazać? Co za gość,dalej jest tak beszczelny?

    22.06.2020 00:03
  • Ja (gość)

    Fałszywy typ.

    21.06.2020 21:12
  • Iwka (gość)

    W ząbek czesny jeszcze parę razy poleci do Urzędu Stanu Cywilnego

    21.06.2020 16:25
  • Gosc (gość)

    Życzę dobrze, jednocześnie współczuję kobicie.

    21.06.2020 16:19
  • Zuza (gość)

    A z kim? 🤪🤪🤪🤪🤪🤪

    21.06.2020 14:57
  • Brudnozemba (gość)

    Życie na wsi jest fajne jeśli nie trzeba pracować

    21.06.2020 14:29
  • Olga (gość)

    Pomyślności życzę.Ale jadu przesyłanie jemu,takie dziwne ze chceulozyc sobie

    21.06.2020 14:27
  • WWS (gość)

    Nie rozumiem tych wyzwisk.To jest jego życie i może sobie robić z nim co chce.WWS

    21.06.2020 12:23
  • Anna (gość)

    Ściema, on był gościem na ślubie

    21.06.2020 12:19
  • Karol (gość)

    Jeżeli to prawda , to jaka głupia baba trzeba być żeby sie pobrać z tą gruba świnia , atencjuszem po 2 rozwodach . Gość co się oświadcza po 2 tyg . To jest rudy fałszywy świniak .

    21.06.2020 12:08
  • Konrad (gość)

    Masz u mnie pełną realizacje ;))

    20.06.2020 22:56
  • Paulina (gość)

    Oby to nie był ten leniwy DARMOZJAD

    20.06.2020 22:55
  • Pawcio (gość)

    Mamy tylko życzenia Wszystkiego Dobrego na zawsze 👉👌👉👌

    20.06.2020 22:54
  • Dagmara (gość)

    Wszystkiego Najlepszego na nowej drodze życia ❤️❤️

    20.06.2020 22:52