"Rolnik szuka żony". Małgosia Borysewicz pokazała, jak mieszka. Duża kuchnia, stylowa łazienka. Zdjęcia ze środka robią wrażenie!

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" chętnie pokazuje fanom wnętrza swojego domu. Zdjęcia ze środka robią wrażenie. W domu rolniczki jest bardzo nowocześnie i stylowo. Zobaczcie, jak mieszka Małgosia Borysewicz.

Multimedia

Jak mieszka Małgosia Borysewicz?

Małgosia Borysewicz i jej mąż Paweł mogą pochwalić się pięknym domem. Para z 4. edycji programu "Rolnik szuka żony" ma swój azyl na wsi, tam wychowują dwójkę dzieci - synka, Ryszarda i córeczkę Blankę.

Małgosia Borysewicz urodziła drugie dziecko! Pochwaliła się córeczką w sieciZobacz więcej

Małgosia Borysewicz w mediach społecznościowych regularnie zamieszcza zdjęcia wnętrz swojego domu, w którym dominują szarości. Rolniczka jakiś czas temu pokazała na Instagramie zdjęcia urządzonej w nowoczesnym stylu kuchni. Uwagę internautów skradła również łazienka i zdobiące ją płytki imitujące marmur. Jak wygląda reszta domu Małgosi? Rolniczka jest estetką - stawia na nowoczesne, a zarazem przytulne rozwiązania.

Marcelina Zawadzka ma smykałkę do urządzania wnętrz. Zobacz, jak mieszka piękna modelkaZobacz więcej

Jeśli zastanawiacie się, jak pięknie urządzić wnętrza domu lub mieszkania w odcieniach szarości, to profil Małgosi z "Rolnik szuka żony" bardzo wam w tym pomoże!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Agu (gość)

    Ale zdjęcia pozowane

    23.03.2021 21:47
  • Sjisp (gość)

    Gratulacje !!! Córki Fajna dzidzia .

    20.03.2021 08:40
  • Bzzz (gość)

    Co już ma luksusu przecież ostatnio prosiła o pomoc bo podobno się wypaliło gospodarstwo a może jej brakło na stringi cz nie ma ją wstyd tak się przechwalac

    14.02.2021 07:59
  • Lena (gość)

    Piękne wnętrza! I ja postawiłam na nowoczesność i inteligentny dom, za pomocą smartfona jestem w stanie włączyć pralkę, irobota, klimatyzację. Od początku chciałam, by mój dom był funkcjonalny. :)

    13.02.2021 09:28
  • Kama (gość)

    Przecież na tych zdjęciach .niewiele widać. Chyba że chciała siebie zaprezentować. Czy czasem nie za dużo tych Borysewiczow?

    11.02.2021 13:25
  • Rozantka (gość)

    Nic nadzwyczajnego. Tak mieszka tysiace rodzin. Czym tu sie, achwycac.

    11.02.2021 13:05
  • Też rolnik (gość)

    Skończcie już z tą Borysewicz

    11.02.2021 11:39
  • trala (gość)

    Ci cudni, przesympatyczni, przeszczęśliwi , cudowni, coś długo nie chwalili sie tutaj, a może też zamierzają zatańczyć w Dance, dance, to byłoby coś.

    11.02.2021 11:35
  • elunia5526 (gość)

    Nie wiem czym się tu chwalić....a ciągle powtarza jak to chroni swoją prywatność....hm serio....

    11.02.2021 10:31
  • Lena (gość)

    Każdy mądry w tym kraju, tylko cała reszta głupia. Jola stwierdziła, że nie ma się czym chwalić, bo ona ma już taka kuchnie, a mammamija, że są dziecinki. 2 oceny na 2 możliwe komentarze. Ja myślę, że gdzieś w etapie dorastania czegoś ważnego zabrakło i zostałyście zakompleksionymi dziesmi, stąd te komentarze

    11.02.2021 08:50
  • Jola (gość)

    Taka kuchnię mam od 15 lat. I w tym roku ja wymieniam. Więc nie ma się czym chwalić.. dziś się robi zupełnie inne kuchnie.

    11.02.2021 07:43
  • Jola (gość)

    Taka kuchnię mam od 15 lat. I w tym roku ja wymieniam. Więc nie ma się czym chwalić.. dziś się robi zupełnie inne kuchnie.

    11.02.2021 07:43
  • Mammamija (gość)

    Fajni, choć trochę dziecinnie się zachowują, a każdy mieszka jak chce

    10.02.2021 08:12