"Rolnik szuka żony". Małgosia Borysewicz posumowuje miesiąc bycia mamą. "Odrobinę dojrzalsi wkraczamy w wiosnę"

Małgorzata - uczestniczka 4. edycji "Rolnik szuka żony" - znalazła miłość w programie. Wzięła ślub z Pawłem Borysewiczem i niedawno na świat przyszedł ich syn, Ryszard. Rolniczka postanowiła podsumować pierwszy miesiąc bycia mamą.

Multimedia

Małgosia i Paweł poznali się na planie 4. edycji "Rolnik szuka żony", pokochali i wzięli ślub we wrześniu 2018 roku. Niecałe pół roku później - 24 lutego 2019 roku - powitali na świecie swoje pierwsze dziecko - syna Ryszarda.

Małgosia Borysewicz urodziła i zdradziła imię dziecka! Oryginalny wybór? Zobacz więcej

Po około miesiącu od porodu, rolniczka napisała na swoim profilu w mediach społecznościowych, jak odnajduje się w roli mamy. W swoim wpisie zdradziła też, jak wyglądał jej poród oraz, co jest dla niej teraz najważniejsze:

O zmianach w życiu słów kilka. Nie zamierzałam tworzyć postów o ciąży w trakcie, bo to jakoś dla mnie zbyt ostatnio popularne, obiecałam sobie jedynie, że jak już będę mamą to napiszę coś od 💕 Ten ważny czas dla każdej kobiety minął błyskawicznie, czuć się wtedy dobrze. Czemu waga i te inne duperele były dla mnie mniej ważne? Bo uważam że być w ciąży to jedno, do nosić ją to 2,urodzić zdrowego synka to 3. Rolnicza strona rodzicielstwa ma wiele +, jesteśmy razem w ciągu dnia, mamy swoje wsparcie i rodziny(wizyty wstępnie odpękane, jakie to ważne jak ktoś tak po ludzku zmyje Ci podłoge, poprasuje pranko, ugotuje kawałek dietycznej pozbawionej cebuli zupy😊 Swieże powietrze wpływa na nas ostatnio magicznie. Dla nas to niesamowicie ważne by ten czas wspólnie wykorzystać na maksa. Czy bolało? Przed tak, czy w trakcie porodu? Tak, czy po? Tak, czy już zapomniałam? Nie i nie chcę, bo moment gdy zobaczyliśmy nasze dziecko na brzuszku zapamiętam do końca życia. Czy już się ogarnęłam?Tak, a nie byłam? 😁 Odrobinę dojrzalsi wkraczamy w wiosnę. Jare przygotowywane do siewu. Nawozy siane, czas na wapno i uprawa przed qq. Ni do ładu ni do składu, ale jakoś tak pozytywnie 😁 Beza 1 poszła w teren, ciasto na niedzielę jest... Może by tak się drzemnal po spacerze ❤️

Wygląda na to, że Małgosia i Paweł oraz ich synek mają się świetnie. Oby tak dalej!

Marta Manowska na planie nowej edycji programu! Kiedy poznamy rolników szukających miłości?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Małgosia i Paweł z "Rolnik szuka żony" - kim są?

Małgosia pochodzi z miejscowości Uśnik Kolonia w gminie Śniadowo. Jest absolwentką warszawskiego SGGW i właścicielką kilkudziesięciohektarowego gospodarstwa na Podlasiu. Jest osobą bardzo kreatywną i zorganizowaną, chętnie udzielającą się publicznie. Odbyła staż w Urzędzie Gminy, kandydowała też do rady powiatu. Lubi tańczyć, jest utalentowaną fotografką (fotografuje m.in. swoje potrawy), a w wolnym czasie spotyka się ze znajomymi i biega. Paweł zgłosił się do "Rolnik szuka żony", gdy mieszkał i pracował w Szwecji. Po programie spotykali się sporadycznie w czasie jego urlopu. Od lutego 2018 r. wszystko się zmieniło. Paweł wrócił do Polski i zamieszkał u Małgosi.

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×