"Rolnik szuka żony". Małgosia Borysewicz zdradziła już płeć dziecka! Chłopiec czy dziewczynka?

Małgosia Borysewicz i jej mąż Paweł już niebawem powitają na świecie drugie dziecko. Rolniczka ujawniła już płeć pociechy. Chłopiec czy dziewczynka? Wszystko jest już jasne!

Multimedia

Małgosia Borysewicz z 4. edycji "Rolnik szuka żony" zdradziła na Instagramie płeć drugiego dziecka! Ciężarna rolniczka składając mężowi urodzinowe życzenia napisała:

Happy birthday Paweł ❤️ choć nasz wieczór miał wyglądać tak, jak na 1 zdjęciu, to natura nam trochę zmieniła plany, a raczej przesunęła, bo weekend przed nami i to sobie odbijemy. Dorwałam się do mężowego telefonu i choć dużo ostatnio na nim zdjęć z naszym synkiem, to mam też takie, które nastrój nam poprawiły🙂Paweł to optymista i choć czasem i takie dni jak dziś, ten optymizm trochę ostudziły, ale my naprawdę cieszymy się ze swojego normalnego, codziennego życia i ten optymizm staramy się Wam pokazać jak najczęściej❤️ 100 lat mężu! Ode mnie, Rysia i naszej Córeczki ❤️❤️❤️❤️❤️ Bo z tych optymistycznych wydarzeń cieszymy się najbardziej.To dla nas najcenniejsze! Ten rok będzie cudowny!

Małgosia Borysewicz jest w drugiej ciąży! Rolniczka wkrótce znowu zostanie mamą!Zobacz więcej

Tym sposobem już wiemy, że Małgosia i Paweł z 4. edycji "Rolnik szuka żony" czekają na narodziny córki! Pod postem rolniczki szybko posypały się gratulacje.

Suuper,będzie dziewczynka!👑

Wszystkiego najlepszego i gratuluję córeczki! 😍

Super rodzinka💕i gratuluję córeczki 🍼

My również dołączamy się do życzeń internautów!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Jola (gość)

    Gratuluje córeczki 😍 Jesteście piękna parą i wspaniałą rodziną. Widać że sie kochacie i jesteście prawdziwi😍

    21.07.2020 16:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×