"Rolnik szuka żony". Małgosia i Paweł Borysewiczowie świętują 2. rocznicę ślubu! Fani zachwyceni!

Małgosia i Paweł Borysewiczowie to gwiazdy 4. edycji programu "Rolnik szuka żony". Już od pierwszych chwil wydawało się, że są dla siebie stworzeni, więc nic dziwnego, że para spotkała się na ślubnym kobiercu!

Multimedia

Teraz Paweł i Małgosia Borysewiczowie z "Rolnik szuka żony" świętują 2. rocznicę swojego ślubu! Z tej okazji Małgosia opublikowała w mediach społecznościowych wpis:

Małżeństwo- jedność, siła, wsparcie w każdej sytuacji! ❤️2 lata. Ten weekend w Zakopanem pokazał nam jak bardzo możemy liczyć na siebie, a to że jesteśmy mężem i żoną, rodziną która zawsze jest razem- nie jedno przetrwa. Najpiękniejsze słowa, które ostatnio usłyszałam: mimo wszystkich warunków - jesteśmy po to by Was łączyć, nie dzielić, bo jesteście rodziną ❤️ 28.09.2018r.

Małgosia Borysewicz zdradziła już płeć dziecka! Syn czy córka?Zobacz więcej

Fani programu "Rolnik szuka żony" do dzisiaj są zachwyceni parą! Pod zdjęciem możemy przeczytać m.in. (pisownia oryginalna):

Szczęścia kochani na kolejne lata ❤️ miałaś śliczna sukienkę

Kocham ! i życzę wam , obyście cale życie byli w Sobie tacy zakochani❤️

Dużo miłości i zdrówka życzę.Kibicuje także dziewczynie z kolejnej edycji, fajna,oby jej też udało znaleźć takie szczęście jak Was połączyło😘😘

❤️miłości

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • jagienka (gość)

    Lubię rocznicę ślubu dlatego tak chętnie chodzę na takie imprezy do znajomych albo rodziny. Sama wyprawiałam w zeszłym miesiącu imprezę rocznicową i od znajomych dostalam irobota w prezencie. Wiedzieli co mi kupić. :) Nie należę do tych co są miłośnikami chodzenia za zwykłym odkurzaczem. :D

    10.10.2020 14:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×