"Rolnik szuka żony". Małgosia i Paweł świętują pierwszą rocznicę ślubu!

Małgorzata Sienkiewicz i Paweł Borysewicz poznali się w 4. edycji programu "Rolnik szuka żony", a dziś świętują pierwszą rocznicę ślubu. Z tej okazji Małgosia podzieliła się w mediach społecznościowych niepublikowanymi dotąd fotografiami ślubnymi. Sprawdź, jak para wyglądała w tym wyjątkowym dniu!

Multimedia

"Rolnik szuka żony" to wyjątkowy program, który pomaga rolnikom znaleźć miłość. Aktualnie na antenie TVP możemy oglądać jego szóstą edycję. Dzięki reality show już kilka par odnalazło swoją drugą połowę. Do grona tych szczęściarzy zaliczają się Małgorzata Sienkiewicz i Paweł Borysewicz.

Marta Manowska szczerze o swojej przyszłości w TVP. Jakie ma plany?Zobacz więcej

Małgosia i Paweł byli uczestnikami 4. edycji programu. Rolniczka zakochała się w młodszym od siebie chłopaku, który zupełnie nie znał się na pracy w gospodarstwie. Para szybko się zaręczyła i wzięła ślub. Na uroczystości pojawiła się nawet Marta Manowska. Dziś uczestnicy programu są już rodzicami kilkumiesięcznego Ryszarda.

28 września 2019 roku minął rok od kiedy zakochani powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Z tej okazji Małgosia udostępniła w mediach społecznościowych niepublikowane dotąd zdjęcia ślubne.

Pod zdjęciami internauci składają zakochanym najlepsze życzenia z okazji papierowej rocznicy ślubu. My także gratulujemy i życzymy samych wspaniałych chwil!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kinga (gość)

    Od samego początku im kibicowałam, widać, że są w sobie zakochani. Na pewno Małgosia dostała od Pawła wielki bukiet kwiatów, mnie mąż co roku wręcza bukiet róż z poczty kwiatowej. Wie jak bardzo lubię róże w czerwonym kolorze.

    03.10.2019 21:00
  • Rob (gość)

    Bardzo ladne zdiecia

    29.09.2019 15:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×