"Rolnik szuka żony". Marlena pokazała chłopaka! Kandydatka Seweryna znalazła nową miłość!

Marlena Bazylczuk szukała miłości w 6. edycji "Rolnik szuka żony", ale w programie szczęście się do niej nie uśmiechnęło. Po ostrej kłótni z Sewerynem i świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony" słuch po niej zaginął. W 2020 roku znowu zrobiło się o niej głośno. To wszystko za sprawą nowego chłopaka. Kim jest Błażej Bieganek, ukochany Marleny z "Rolnik szuka żony"?

Multimedia

Droga Marleny Bazylczuk w 6. edycji "Rolnik szuka żony" była bardzo kręta. Dziewczyna od samego początku była faworytką Seweryna, ale uczucie między nimi zgasło tak szybko, jak się pojawiło. Po wielkiej kłótni z farmerem Marlena w finałowym odcinku 6. edycji "Rolnik szuka żony" zdradziła, że jest szczęśliwie zakochana.

Nie tylko Marlena i Seweryn! Oto kłótnie, które zapisały się w historii programu TVP!Zobacz więcej

Kandydatka Seweryna nie pokazała jednak wtedy ukochanego. Wszystko zmieniło się na początku 2020 roku, kiedy Marlena zdecydowała się opublikować w mediach społecznościowych zdjęcie z partnerem. Być może skłoniły ją do tego najnowsze zdjęcia Natalii, która była kandydatką Sławomira z 6. edycji "Rolnik szuka żony". Ona również pochwaliła się ostatnio chłopakiem w internecie.

Co wiemy o partnerze Marleny?

Natalia pokazała kolejne zdjęcie z chłopakiem! To przystojniak!Zobacz więcej

Kim jest Błażej Bieganek — chłopak Marleny z "Rolnik szuka żony"?

Wybrankiem Marleny z "Rolnika" został Błażej Bieganek, finalista Konkursu Mister Wielkopolski 2019. Z Instagrama ukochanego Marleny dowiadujemy się, że jest on również przedsiębiorcą, który uwielbia siłownię i podróże.

Marlena pokazała na swoim Instastories zdjęcie, na którym Błażej czule całuje ją w policzek. Trzeba przyznać, że wyglądają razem na bardzo szczęśliwych. Parze życzymy cierpliwości i wytrwałości w budowaniu związku!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×