"Rolnik szuka żony". Marta i Paweł - historia miłości. Byli o krok od rozstania, ale teraz będą mieli dziecko i wzięli ślub! Tak to się zaczęło

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny poznali się dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Ich uczucie rodziło się na oczach milionów widzów. Początki nie były łatwe, para o mały włos się nie rozstała! Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony 7" przetrwali jednak kryzys, niedawno się zaręczyli, a teraz oczekują narodzin pierwszego dziecka. W galerii przypominamy ich miłosną historię.

Multimedia

Marta i Paweł w "Rolnik szuka żony". Zobacz najpiękniejsze momenty

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny to kolejna para, którą połączył program "Rolnik szuka żony". Im jako jedynym udało się stworzyć związek w 7. edycji, choć byli o włos od rozstania!

Marta Paszkin: Udział w "Rolniku" kosztował mnie wiele emocji. Program oglądałam na środkach uspokajających!Zobacz więcej

To, że Paweł zauroczył się piękną blondynką było widać od razu. Marta ujęła go swoją naturalnością i szczerością. Mimo tego para musiała pokonać kilka przeszkód na drodze do szczęścia. O mały włos nie zakończyli swojej znajomości - a to wszystko z powodu niefortunnego żartu farmera. Marta była już gotowa opuścić jego gospodarstwo. Pawłowi udało się jednak wyprostować sytuację: wyznał, że to właśnie Marta jest najbliżej jego serca, a pozostałe panie przyjęły to z klasą, spakowały się i wróciły do swoich domów.

Widzowie polubili ich od razu i nadal bardzo im kibicują. Marta Paszkin niedawno powiedziała "tak" i została narzeczoną farmera!

Szukał rolnik żony i znalazł 🧡 Cudowna, wyjątkowa i najlepsza Marta Paszkin powiedziała TAK! - napisał Paweł Bodzianny na Instagramie.

Marta Paszkin jest w ciąży! Paweł Bodzianny podzielił się szczęśliwą nowiną!Zobacz więcej

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny wzięli ślub

W walentynki 2022 Paweł Bodzianny przekazał swoim fanom szczęśliwą nowinę. -Marta jest w ciąży i jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwi - napisał na Instagramie. Zaś 12 marca 2022 wzięli ślub!

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny wzięli ślub! Tak prezentowała się para młoda! Zobaczcie zdjęcia z uroczystościZobacz więcej

W galerii przypominamy najważniejsze momenty Marty i Pawła w "Rolnik szuka żony". Zobaczcie, jak narodziła się ich miłość!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×