"Rolnik szuka żony". Marta - kandydatka Rafała z 2. edycji - walczy z koronawirusem! Tak wygląda jej codzienność

Marta Borowska była kandydatką Rafała w 2. edycji programu "Rolnik szuka żony". Później pojawiła się w programie "Wyjdź za mnie" Polsatu. Teraz pokazała, jak na co dzień walczy z koronawirusem.

Multimedia

Marta z "Rolnik szuka żony" walczy z koronawirusem

W 2. edycji programu "Rolnik szuka żony" pojawiła się Marta Borowska, która zainteresowała się najmłodszym rolnikiem w edycji, Rafałem. Nie została jednak jego ostateczną wybranką. Kilka lat później nadal szukała miłości, tym razem w show Polsatu "Wyjdź za mnie". Okazuje się, że teraz jest już zakochana, a na co dzień walczy z koronawirusem jako pielęgniarka.

Marta - kandydatka Rafała w programie Polsatu "Wyjdź za mnie"! Znajdzie miłość? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Marta zdobyła sympatię wielu widzów, którzy wciąż jej kibicują i obserwują w mediach społecznościowych. Właśnie tam dziewczyna pokazała zdjęcie, na którym widać, jak wygląda jej codzienność w czasie pandemii. Marta pracuje w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie.

Z fotografii zamieszczanych przez Borowską wynika także, że nareszcie odnalazła miłość. Jej wybrankiem jest Karol, z którym spędza czas zawsze wtedy, kiedy tylko może. Teraz tego czasu może mieć mniej, bo podczas pandemii jej praca dla wszystkich jest wyjątkowo cenna. Dziękujemy i życzymy zdrowia!

Tomasz Karolak promuje nową piosenkę "#ZaNowyLepszyDzień" i zbiera pieniądze na walkę z pandemiąZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×