"Rolnik szuka żony". Marta Manowska kiedyś i dziś. Tak się zmieniała gospodyni "Sanatorium miłości". Zobacz wyjątkowe stare zdjęcia gwiazdy TVP!

Marta Manowska to dziś jedna z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Programy, które prowadzi - "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości" - zapewniły jej zarówno popularność, jak i sympatię widzów. Na przestrzeni lat przeszła sporą metamorfozę! Różnica jest subtelna, acz wyraźna. Zobaczcie w galerii, jak Marta Manowska wyglądała na początku kariery!

Multimedia

Marta Manowska kiedyś i dziś

Marta Manowska jest dziś jedną z najjaśniejszych gwiazd TVP i prawdziwą ulubienicą widzów. Zanim jednak została prowadzącą "Rolnik szuka żony" imała się różnych zajęć. Występowała w reklamach i serialach, pracowała w agencji reklamowej oraz współpracowała z telewizją TVN, przeprowadzając castingi do "Ugotowanych". Mimo tego często słyszała, że powinna wrócić w rodzinne strony, bo wielkiej kariery w stolicy nie zrobi.

Miałam momenty, kiedy słyszałam, "Po co tam jesteś w tej Warszawie, wróć na Śląsk, bo to do niczego nie zmierza", ale ja zawsze wiedziałam, że się uda. Przez kilka dobrych lat walczyłam o to, aby być w tym miejscu, a teraz znów jestem na początku pewnej drogi, choć już nieco innej. Teraz tak naprawdę widzę, że wszystko, co w życiu robiłam, spotkało się w jednym miejscu i miało sens. Wcześniej nie czułam takiego powiązania. Praca przy "Ugotowanych", moje wykształcenie dziennikarskie, ale i aktorskie, bardzo się przydało - opowiadała nam podczas promocji 2. edycji "Rolnik szuka żony".

Marta Manowska straciła pracę w TVP? Zaskakujące doniesienia na temat przyszłości prezenterkiZobacz więcej

Wytrwałość i wiara w swoje możliwości okazały się kluczem do sukcesu. Marta Manowska jest na topie już od kilku ładnych lat. Widzowie znają ją i uwielbiają nie tylko za sprawą "Rolnik szuka żony", ale także jako prowadzącą "Sanatorium miłości", "The Voice Senior" czy programu "Ośmiu wspaniałych".

Marta Manowska na starych zdjęciach

Marta Manowska od początku swojej telewizyjnej kariery nieco się zmieniła. Różnica jest subtelna, acz wyraźna. Wielu uważa, że na starych zdjęciach wygląda jak amerykańska wokalistka Jessica Simpson! Czy wy również dostrzegacie podobieństwo?

Zobacz, jak kiedyś wyglądała Marta Manowska!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Lucyna (gość)

  Prowadzi programy z ludźmi generalnie nie ciekawymi.Nie jedną osobę Swoimi pytaniami wypuściła i skompomitowala.Dobrze, źle czas oceni.

  15.08.2022 09:01
 • Mimi (gość)

  Super kobieta. Mila, sympatyczna, wrazliwa, ladna itd. Takich nam tezeba.

  18.11.2020 10:49
 • Gutek (gość)

  Nie podoba mi się jest niefotogeniczna a

  17.11.2020 22:23
 • Marian (gość)

  Przesłodka kobieta.

  17.11.2020 08:25
 • Mirka (gość)

  Przepiękna kobieta!

  16.11.2020 21:52
 • Konio (gość)

  Oskardzik za aktorstwo dla pigmejki

  16.11.2020 20:32
 • leon (gość)

  to manowska jest slawna. nie znam tego wypiardka

  16.11.2020 19:51
 • hela (gość)

  Po 20 latach dopiero może coś powiedzieć, czy to miało sens, czy nie. Moim zdaniem wiecej szkody niż pozytku dla tych ludzi.

  16.11.2020 18:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×