"Rolnik szuka żony". Marta Manowska komentuje odejście Barbary Kurdej-Szatan z TVP. Przejmie wszystkie jej programy?

Barbara Kurdej-Szatan była jedną z najjaśniejszych gwiazd Telewizji Polskiej, ale kiedy aktorka zakończyła niespodziewanie współpracę ze stacją, oczy wszystkich zostały skierowane na Martę Manowską. Czy prowadząca "Rolnik szuka żony" przejmie teraz wszystkie programy Basi Kurdej-Szatan? Sprawdź, co Marta Manowska powiedziała nam o odejściu aktorki z TVP!

Multimedia

Barbara Kurdej-Szatan od lat uchodziła za „twarz” Telewizji Polskiej, ale w czerwcu br. niespodziewanie zakończyła współpracę ze stacją. Najwięcej kontrowersji wzbudził sposób, w jaki TVP podziękowała aktorce za lata ciężkiej pracy.

Chyba po paru latach prowadzenia tylu programów i bycia jedną z „twarzy TVP”- jak mnie określono — można było zrobić to w bardziej elegancki sposób, niż jeden informacyjny telefon wykonany przez kolegę z produkcji. - ujawniła Barbara Kurdej-Szatan w mediach społecznościowych.

Marta Manowska w bikini na egzotycznych wakacjach w Tajlandii! Fani zachwyceni!Zobacz więcej

Marta Manowska komentuje odejście Barbary Kurdej-Szatan z TVP

Po jej odejściu, oczy wszystkich zwróciły się na Martę Manowską. Czy prowadząca tak hitowych produkcji, jak "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości" przejmie teraz obowiązki Barbary Kurdej-Szatan? Przypominamy, że aktorka oprócz roli Asi w serialu "M jak miłość", spełniała się również w roli prowadzącej takich programów jak: "The Voice of Poland", "The Voice Kids", "Kocham Cię, Polsko!" oraz "Dance, Dance, Dance".

Moje programy to jest zupełnie inna twarz Telewizji Polskiej — zaczęła w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl Marta Manowska.

Czy dziennikarka traktowała kiedyś Barbarę Kurdej-Szatan za swoją konkurencję? Czy po jej odejściu Manowska zamierza stać się "nową twarzą" Telewizji Polskiej? Zobacz wideo! Sprawdź, co powiedziała nam prowadząca "Rolnik szuka żony"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×