"Rolnik szuka żony". Marta Manowska nie może nagrywać swoich programów przez koronawirusa. "To miał być najszybszy rok w życiu"

Marta Manowska po raz pierwszy skomentowała to, co dzieje się w związku z pandemią koronawirusa. To miał być dla niej wyjątkowo pracowity rok. Okazuje się jednak, że wszystko zostało wstrzymane. Jej programy nie powstaną?

Multimedia

Marta Manowska o skutkach pandemii koronawirusa

Wiosną w TVP1 zobaczymy nowy program z Martą Manowską w roli prowadzącej, "8 wspaniałych". Nagrane miały być jednak także: odcinek "0" siódmej edycji "Rolnik szuka żony" oraz specjalny odcinek wielkanocny "Sanatorium miłości". Niestety, najprawdopodobniej nie zostaną one wyemitowane w planowanych terminach.

Przez koronawirusa nie będzie specjalnego odcinka na Wielkanoc?! Zdjęcia zostały przerwane!Zobacz więcej

Manowska podkreśliła jednak, że jest przekonana o tym, iż zdjęcia do wiosennego "Sanatorium miłości" zostaną wznowione. "Będzie w maju, latem, kiedy będziemy mogli wrócić do normalności - zaznaczyła. Okazuje się jednak, że gwiazda TVP miała dużo innych planów na najbliższy czas. W związku z pandemią, wszystkie stanęły pod wielkim znakiem zapytania.

Dla mnie to też miał być najszybszy rok w życiu. Dlatego cały styczeń siedziałam w Azji, żeby nabrać sił. Cały luty nagrywać program „8 wspaniałych”. Cały marzec pilot - nowe otwarcie 7 sezonu @rolnikszukazonytvp i piękny, puentujący, wielkanocny odcinek @sanatorium_milosci_tvp. Nad morzem odwołano nas ze zdjęć. Nie powstał. Ale wiem, że powstanie. Będzie w maju, latem, kiedy będziemy mogli wrócić do normalności. Miałam nagrać święta - piękne rozmowy z ważnymi osobami. Od kwietnia miałam... nagrywać nowy, bardzo ważny program. A od maja tez nowy duży, i dowcipny program. A od czerwca do sierpnia miałam przemierzać Polskę i odwiedzać bohaterów @rolnikszukazonytvp i @thevoiceseniortvp. A we wrześniu nagrywać 3 sezon @sanatorium_milosci_tvp. Taki to miał być rok. Ale wierzę, ze wszystkie te projekty powstaną. W swoim czasie. Dbajcie o siebie!

Niestety, koronawirus zmienił plany wszystkich. Nikt nie spodziewał się, że wszystkie plany będzie trzeba przełożyć. Miejmy jednak nadzieję, że to nie potrwa długo.

Marta Manowska w pełnym kamuflażu na planie nowego programu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×