"Rolnik szuka żony". Marta Manowska pokaże się z nowym chłopakiem? Ma to nastąpić już niedługo

O Marcie Manowskiej i jej związku z bratem jednego uczestnika "Rolnik szuka żony" zrobiło się ostatnio głośno. Chociaż dziennikarka nie ukrywała, że to właśnie z nim wybrała się na wakacje, to na razie nie potwierdziła, że rzeczywiście są razem. Jak podaje jeden z serwisów, gospodyni telewizyjnego show rozważa, czy już niedługo nie zabrać ukochanego na branżową imprezę.

Multimedia

Marta Manowska to prowadząca wielu telewizyjnych show. W programie "Rolnik szuka żony" dziennikarka pomaga uczestnikom odnaleźć drogę do udanego związku i prawdziwej miłości. To dlatego jej fani byli ciekawi, czy Manowskiej również udało się znaleźć szczęście u boku mężczyzny. Jak się okazało, gospodyni programu od dłuższego jest w bliższej relacji z bratem jednego z rolników. Podczas nagrywania programu Marta poznała brata Pawła Bodziannego. Niedawno czujni internauci zauważyli, że Manowska wybrała się z nim na wakacje.

Robert Bodzianny zmagał się z poważną chorobą. Przyjaciel Marty Manowskiej mógł nie przeżyć!Zobacz więcej

Manowska pokaże się z partnerem?

Marta Manowska i Robert Bodzianny nie od razu potwierdzili, że wybrali się w podróż. Przez jakiś czas nie pokazywali się na wspólnych zdjęciach. Spostrzegawczy fani prezenterki dopatrzyli się jednak szczegółów, które były dowodem, że ta dwójka spędza razem czas. Później zdecydowali się jednak na opublikowanie fotografii, na których rzeczywiście widać ich obydwoje. Dla wielu jest to wystarczający dowód na to, że Marta i Robert są parą. Część widzów nie jest jeszcze przekonana, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń.

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny zdradzili datę ślubu! To już niedługo! Będą mieli dwie uroczystościZobacz więcej

Jak podaje serwis Pomponik, Marta Manowska zastanawia się już nad tym, w jakich okolicznościach przedstawić mediom swojego nowego partnera. Pierwszą okazją do pokazania się razem i potwierdzenia związku ma być prezentacja wiosennej ramówki TVP, która odbędzie się w lutym.

Zobacz galerię

Czy rzeczywiście Marta Manowska już niedługo potwierdzi relację z Robertem Bodziannym?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×