"Rolnik szuka żony". Marta Manowska szczerze o swojej zawodowej przyszłości: Chciałabym pracować w TVP całe życie!

Marta Manowska zyskała gigantyczną popularność po tym, jak została prowadzącą "Rolnik szuka żony". Od 2014 roku jej kariera w telewizji nabrała rozpędu. Jak Marta Manowska widzi jednak swoją przyszłość w TVP? Jakie ma plany? Posłuchaj, co zdradziła nam prowadząca hitowych formatów telewizyjnych!

Multimedia

Marta Manowska od września 2014 roku prowadzi polską wersję "Rolnik szuka żony". Aktualnie na antenie TVP możemy oglądać już 6. edycję programu, który wciąż cieszy się ogromną popularnością. Marta Manowska jest też prowadzącą "Sanatorium miłości", a już wkrótce zadebiutuje u boku Tomasza Kammela w roli gospodyni "The Voice Senior".

Marta Manowska komentuje odejście Barbary Kurdej-Szatan z TVP. Przejmie wszystkie jej programy?Zobacz więcej

Obecnie Marta Manowska to jedna z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Jak ulubienica widzów widzi jednak swoją przyszłość w TVP? Marta Manowska w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl szczerze przyznała, że chciałaby pracować dla stacji przez całe życie.

Ja chciałabym być w TVP całe życie, bo jest mi tutaj dobrze i programy, które prowadzę, to są takie programy, jakie chciałabym prowadzić. - powiedziała nam Marta Manowska.

"Rolnik szuka żony", Sanatorium miłości" i "The Voice Senior" to jednak nie wszystko. Prezenterka zdradziła nam, że pojawiły się już kolejne pomysły współpracy. Jakie programy chciałaby jeszcze poprowadzić dla TVP?

Posłuchaj, co zdradziła nam Marta Manowska!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×