"Rolnik szuka żony". Marta Manowska wypoczywa na łonie natury. Pokazała zdjęcie w stroju kąpielowym!

Marta Manowska postanowiła odpocząć od nadmiaru obowiązków i wybrała się na krótki urlop. Prowadząca "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości" wypoczywa aktualnie na Mazurach. Zobaczcie, jakie zdjęcia wrzuciła ostatnio na swój profil w mediach społecznościowych.

Multimedia

Marta Manowska na Mazurach

Gwiazda TVP postanowiła wykorzystać parę dni wolnego i wybrała się na Mazury. Niedługo potem odwiedziła również Hel, o czym poinformowała swoich obserwatorów na Instagramie.

Chwile szczęścia są bezcenne. Czasem łapie się na tym, że patrząc na życie wstecz, gdy wydawało mi się, że tak wiele mi brakowało - patrzę na siebie i widzę, że byłam wtedy szczęśliwa. Mimo problemów, z perspektywy czasu widzę człowieka, który cieszył się życiem. Z dystansu widzimy tylko dobro. Pamiętamy tylko dobre momenty. Zachowujemy dobre wspomnienia. Nie pamiętamy co nas wtedy bolało. Może warto się na tych skupić. Dzień na łódce należał do takich. I takim zostanie #mazury. Pamiętacie taką chwile absolutnego szczęścia? Jaka przychodzi Wam do głowy? - podpisała jedno ze zdjęć prezenterka.

Marta Manowska poprowadzi nowe muzyczne show TVP? Zobacz więcej

Relacjonując swój urlop Marta Manowska opublikowała na Instagramie zdjęciem w stroju kąpielowym. Prezenterka może pochwalić się perfekcyjną figurą, co nie umknęło oczywiście uwadze jej fanów. Pod zdjęciami prowadzącej "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości" nie brakuje komentarzy zachwalających jej sylwetkę i sposób bycia.

Co to za nimfa

Turbo radość uderza z tego zdjęcia

Super zdjecie

Zobaczcie w galerii, jak Marta Manowska spędza swój urlop na łonie natury!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Edi (gość)

    Żenada stare,bez biustu babsko wylansowane przez śmieszne programy

    10.06.2019 22:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×