"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin i Paweł Bodzianny zdradzili płeć dziecka!

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny zyskali za sprawą programu "Rolnik szuka żony" nie tylko ogromną popularność i sympatię widzów, ale również szczęście i miłość. Zakochani obecnie szykują się do ślubu oraz na narodziny pierwszego dziecka. Po wymownym zdjęciu, którym potwierdzili domysły internautów, nadszedł czas zdradzić kolejną tajemnicę - płeć dziecka.

Multimedia

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny zdradzili płeć dziecka

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny za sprawą 7. edycji programu "Rolnik szuka żony" zyskali sporą rozpoznawalność, ogromną sympatię widzów i przede wszystkich - szczęście i miłość. Marta natychmiast wpadła Pawłowi w oko i szybko stali się nierozłączni.

"Mamy pewność, będzie syn!"

Obecnie Marta Paszkin i Paweł Bodzianny szykują się do ślubu oraz na narodziny pierwszego wspólnego dziecka. Fani pary już wcześniej podejrzewali, że Marta jest w ciąży, jednak zakochani potwierdzili te doniesienia dopiero w walentynki. Jak wyznali - chcieli to ogłosić dopiero w momencie, gdy oboje mieli pewność, że wszystko jest w porządku z przyszłą mamą i dzieckiem, jakie się w niej rozwija.

Tak żyje Krzysztof Prusik. Zwycięzca 3. edycji mieszka z ukochaną na warszawskim BemowieZobacz więcej

Marta i Paweł, którzy chętnie dzielą się życiem prywatnym ze swoimi obserwującymi za pośrednictwem mediów społecznościowych, nie trzymali w tajemnicy płci dziecka.

Trochę się staraliśmy o dziecko. Chcieliśmy mieć stuprocentową pewność, że z ciążą wszystko ok, dlatego do 12. tygodnia nie powiedzieliśmy nawet rodzinie - wyznała Marta Paszkin, cytuje Plotek.pl.

Przyszły tata nie kryje radości i dumy.

Teraz mamy pewność, będzie syn! - cytuje słowa rolnika serwis Plotek.pl. - Nie ukrywam, że chciałem chłopaka, któremu przekaże nie tylko nazwisko, ale też swoją wiedzę, a w przyszłości również gospodarstwo. Ale jeśli byłaby córeczka, miałbym trzy księżniczki do kochania - skomentował Bodzianny.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×