"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin ma problemy zdrowotne. Podzieliła się z fanami swoim nieszczęściem

Marta Paszkin jest poważnie chora. Ukochana farmera opisała w internecie dolegliwości, z jakimi się zmaga. Zaapelowała także do fanów, a w szczególności do kobiet o regularne badania. Co dolega Marcie Paszkin z "Rolnik szuka żony".

Multimedia

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny poznali się w 7. edycji programu "Rolnik szuka żony", a ich miłość nadal kwitnie. Para kupiła niedawno mieszkanie, ale zanim w nim razem zamieszkają, będą musieli przeprowadzić gruntowny remont.

Marta z "Rolnik szuka żony 7 ma problemy zdrowotne

Niedawno Marta Paszkin podzieliła się z fanami przykrą informacją. Okazuje się, że ukochana farmera cierpi na objaw Reynauda, czyli przypadłość, która sprawia, że drętwieją palce rąk i stóp. Wiąże się to z blednięciem i sinieniem kończyn. Tego zaburzenia nie powinno się lekceważyć, bo może zwiastować groźną chorobę.

Jutro z rana przed pracą mam morfologię w kierunku wyeliminowania chorób typu twardzina i toczeń, bo jeden wynik badań, które już miałam, jest taki trochę na granicy. Trzeba to sprawdzić. Badajcie się dziewczyny (to chyba dotyka głównie kobiet). Reumatolog wystawi odpowiednie skierowanie - powiedziała.

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny byli o włos od rozstania! Tak rodziło się ich uczucieZobacz więcej

Fani martwią się teraz o zdrowie Marty Paszkin. Twardzina układowa, o której wspomina partnerka rolnika, to nieuleczalna choroba autoimmunologiczna. Trzymamy kciuki za dobre wyniki badań Marty!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Milena (gość)

    Przykro mi😔😟

    10.06.2021 20:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×