"Rolnik szuka żony". Martyna, żona Pawła z 1. edycji pokazała zdjęcie z porodówki! Rodzina rolnika znowu się powiększy?

Martyna, żona Pawła z 1. edycji "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie z porodówki. Czy rodzina rolnika znowu się powiększy? Nic na to nie wskazuje. Martyna w święta pochwaliła się pierwszymi chwilami z córką, która przyszła na świat siedem miesięcy temu.

Multimedia

Paweł z 1. edycji "Rolnik szuka żony" nie znalazł prawdziwej miłości w programie. Szczęście odnalazł dopiero u boku sąsiadki Martyny, z którą rolnik doczekał się już dwójki dzieci. Oprócz tego para wychowuje synka Martyny z poprzedniego związku.

Ostatnio Martyna pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem z porodówki. To wspomnienie z narodzin małej Antoniny.

Chyba nasze pierwsze wspólne zdjęcie, a „ciotka” zaraz zacznie 7 miesiąc Naszej wspólnej przygody - napisała Martyna na Instagramie.

Wszystkie śluby z "Rolnik szuka żony". Oto pary, które znalazły miłość w programieZobacz więcej

Przypominamy, że ślub Pawła i Martyny Szakiewiczów odbył się 25 czerwca 2016 roku w katedrze św. Katarzyny w Braniewie.

Znamy się z widzenia od zawsze, bo mieszkaliśmy w tej samej wsi. Ale trafiliśmy na siebie tak na dobre dopiero rok temu. Program oglądałam z czystej ciekawości, bo Paweł był sołtysem w mojej wsi. Cieszę się, że to, co było w programie trochę rozminęło się z tym co zobaczyłam w rzeczywistości - wspominała w Pytaniu na śniadanie Martyna Szakiewicz.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gosia (gość)

    Tworzycie piękną, kochającą się rodzinę. Mama wygląda kwitnąco, dzieci na bardzo szczęśliwe. Jestem pełna podziwu dla małżeństw, które decydują się i wychowują gromadkę wspaniałych dzieci. Życzę wszystkiego dobrego, dużo miłości i cierpliwości.

    15.04.2020 07:02
  • Cinek (gość)

    I tak jak czytam to panie Monika z wypowiedzi poniżej też by chciała do dupy. Jestem do dyspozycji pani Moniko :). Nie krępuj się napisz mi ;)

    14.04.2020 14:56
  • Cinek (gość)

    Pani kidawa napisała mi że lubi anala, odpisałem że ja też, no to się umówiliśmy na posuw w rozetę pani kidawy :). Co Wy na to?

    14.04.2020 14:50
  • Goga (gość)

    Monika to może swoje zdjęcie pokażesz. Poczekasz na ocenę innych. Dowiesz się jak ty wyglądasz.

    13.04.2020 20:12
  • Czako (gość)

    Powinno być ;idiota poszukuje idiotki ;🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

    13.04.2020 18:21
  • Polka (gość)

    Każdy żyje swoim życiem i nikt nie ma prawa nikogo krytykować ..bo zawsze lepiej jest widzieć u kogoś zadre niż u siebie belkę w oku

    13.04.2020 18:17
  • Polka (gość)

    Ludzie więcej szacunku do siebie i innych każdy ma prawo być szczęśliwym czy jest piękny vzy brzydki .niech każdy spojrzy na siebie a nie jechać po innych

    13.04.2020 18:13
  • Miro (gość)

    A mnie to wali ile dzieciorów nabrykali

    13.04.2020 17:59
  • Marta (gość)

    Monika , a dla mnie jest niepojęte jak niski poziom kultury reprezentujesz .Twoja pisownia zakrawa o analfabetyzm .Zamiast wyzywać ludzi i krytykować ich wygląd ,proponuje pouczyć się pisowni i gramatyki języka polskiego .

    13.04.2020 17:35
  • M jak M (gość)

    Czy tylko mi się zdaje, ale dwójka starszych dzieci ma tak dziwnie i nienaturalnie podkrążone oczy...

    13.04.2020 16:28
  • Ja (gość)

    Monika ty jesteś zdrowa PSYCHICZNIE!!!

    13.04.2020 14:50
  • On (gość)

    Monika ale ty tępa suka jestes

    13.04.2020 14:25
  • juka (gość)

    super pozdrawiam.

    13.04.2020 13:30
  • Nieznajona (gość)

    Moniko, jak możesz tak ubliżać ludziom, nikt nie zmusza Cię do oglądania tego programu. Ta twoja prawdomrówność to wynika z chamstwa. Ja bardzo cieszę się z ich szczęścia i życzę im wszystkiego najlepszego. Serdecznie pozdrawiam całą rodzinkę.

    . Ja bardzo się cieszę ze szczęścia tych ludzi, życzę im wszystkiego co n

    13.04.2020 12:28
  • Pożalsię (gość)

    Ej monia monia tragedia i to dno o którym piszesz to właśnie twoje wypoty tragedia żeby takie słowa i to no powiedzmy w ustach i no powiedzmy kobiety czy dziewczyny i to w święta

    13.04.2020 09:42
  • Riko. (gość)

    Oj Monia... Program dla jednych fajny dla drugich kicz... Ale zrozum, że są różni ludzie i różne formy zapoznawania się czy to w taki czy inny sposob... Ważne żeby być szczęśliwym i czynić dobro! Ja mam znajomych... bogatych, inteligentnych i ładnych... Ale małą wartość człowieczeństwa sobą reprezentują... Tak więc Duzo Miłości i Wzajemnego Szacunku Życzę Wszystkim!

    13.04.2020 07:22
  • Hanka (gość)

    Monika, jeżeli tego programu tak nie tracisz, to nie oglądaj. Poświęć czas na naukę języka polskiego, bo TOTALNIE nie ogarniasz jego zasad😠

    13.04.2020 07:15
  • Monika (gość)

    Totalne prostaki A ten rolnik jest wyjątkowo brzydki i wygląda nieskończenie gorzej niż jebniety .Jak w ogóle można patrzeć na takie totalne prymitywne gowno jak ten program tylko skończone kretyny patrzą na taki śmieć bo żaden inteligentny człowiek by nie zmarnował swoich wlasnych oczu na takie totalne badziewie!!!!!!.Do dupy z tym mega totalnym szajsem!!!!!!.Jak w ogóle można upaść to tak totalnie zerowego poziomu jak te i cioci z tego mega żałosnego programu dla mnie jest to realnie niepojęte!!!!!

    13.04.2020 07:01
  • BOSS. (gość)

    Gratuluję! Wszystkiego dobrego życzę. Szacun i podziw dla Martyny. Wspaniała całą piątka! Paweł dbaj o rodzinę dobrze! Ja planuje poślubić corke rolnika, i tez mieć liczną rodzinę... Pozdrawiam!

    13.04.2020 06:58
  • Ala (gość)

    Kuźwa 7 sobie zrób dzieci. Dramat!!!!

    13.04.2020 06:11
NowszeStarsze