rolnik szuka zony mateusz

„Rolnik szuka żony 9”. Mateusz Budych spotyka się z Martą Kramer? Była kandydatka Michała wyjawiła prawdę! Jej komentarz nie pozostawia złudzeń

Chociaż program „Rolnik szuka żony 9” już dawno za nami, to widzowie dalej chętnie śledzą losy uczestników show i są ciekawi tego, jak potoczyło się ich życie. Niedawno pojawiły się spekulacje, że Mateusz Budych zaczął spotykać się z Martą Kramer. Teraz była kandydatka Michała zabrała głos i wyjawiła całą prawdę!

11.01.2023Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Mateusz Budych przywitał Nowy Rok razem z byłą kandydatką Michała! Mateusz i Marta mają się ku sobie?

W sieci pojawia się coraz więcej plotek na temat Mateusza Budycha, który brał udział w programie „Rolnik szuka żony 9”. Już jakiś czas temu były głosy, że młody rolnik po programie zaczął spotykać się z jedną z byłych kandydatek Michała, ale teraz w sieci znalazło się zdjęcie, które może być tego potwierdzeniem!

04.01.2023Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Ten finał przejdzie do historii. Zaręczyny i ślubne plany! Mamy najnowsze zdjęcia z Kazimierza Dolnego

Finał 9. edycji „Rolnik szuka żony” pełen niespodzianek?! Uczestnicy po dwóch miesiącach spotkali się z kandydatkami i kandydatami. Kto został sam, a kto rzeczywiście znalazł miłość w programie? Finał programu „Rolnik szuka żony” przyniósł zaręczyny! Publikujemy nowe zdjęcia ze spotkania w Kazimierzu Dolnym. Znajdziecie je w galerii.

28.11.2022Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Mateusz Budych znalazł się w trudnej sytuacji. Kandydatki miały rację co do jego gospodarstwa? „Niestety nie jest tak pięknie”

Wiele wskazuje na to, że Mateusz Budych nie znajdzie miłości w programie „Rolnik szuka żony”. Swego czasu rolnik pożegnał się z kandydatkami m.in. dlatego, że te miały wygłaszać krytyczne komentarze na temat jego gospodarstwa. Czyżby jednak odesłane do domu dziewczyny miały trochę racji? W najnowszym wywiadzie Mateusz postanowił opowiedzieć, jak obecnie wygląda sytuacja na jego gospodarstwie. „Niestety nie jest tak pięknie” - przyznaje.

25.11.2022Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9” odcinek 11. Tomek i Kasia oficjalnie parą! Rolnik załatwił to przez telefon. Z kolei Adrianna wyznała miłość Michałowi! Co się jeszcze wydarzyło?

Za nami przedostatni odcinek programu „Rolnik szuka żony 9”, w którym bohaterowie spotkali się ze swoimi drugimi połówkami w różnych, urokliwych miejscach Polski. Tomek po rozstaniu z Zuzią znalazł szczęście u boku Kasi, której o mały włos nie wyznał miłości! Z kolei Adrianna postanowiła nie kryć się ze swoimi uczuciami do Michała. Sprawdźcie, co wydarzyło się w 11. odcinku „Rolnik szuka żony 9”!

20.11.2022Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Przedostatni odcinek aż kipi od miłości! Zobacz, co się wydarzy. Publikujemy dużo zdjęć!

Wszystko, co dobre, kiedyś się kończy - w tym także 9. edycja uwielbianego przez widzów programu „Rolnik szuka żony”. Co się wydarzy w przedostatnim, 11. odcinku programu? Aż kipi od miłości! Jednakże, i w tej beczce miodu znajdzie się kilka łyżek dziegciu. Będą również chwile grozy! W galerii publikujemy najnowsze zdjęcia!

17.11.2022Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Mateusz Budych jednak znalazł miłość w programie? Rolnik postanowił dać szanse kolejnej kandydatce!

W trakcie obecnie trwającej edycji programu „Rolnik szuka żony” Mateusz zdążył się już pożegnać ze wszystkimi kandydatkami, a jego rozstanie z dwoma ostatnimi dziewczynami odbyło się w cieniu skandalu. Czy młody rolnik nadal ma szansę na znalezienie miłości? Okazuje się, że w kolejnym odcinku programu postanowi on dać szanse kolejnej kandydatce!

17.11.2022Rolnik szuka żony

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×