rolnik szuka żony michał

„Rolnik szuka żony 9”. Adriannie nie chce pracować się na gospodarstwie Michała? Narzeczona rolnika odpowiada

Michał i Adrianna to ulubieńcy widzów programu „Rolnik szuka żony 9”. Cała Polska obserwowała narodziny tej pięknej miłości, a do tego na antenie TV dowiedzieliśmy się, że Michał i Ada się zaręczyli. Teraz jednak media obiegły informacje, iż... Adrianna nie chciała pracować na gospodarstwie Michała! Narzeczona rolnika nie zostawiła tego bez komentarza.

20.01.2023Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Pierwsze problemy w związku Ady i Michała? Narzeczona rolnika postanowiła wyznać prawdę. „Nie ma związków idealnych”

Michał i Adrianna odnaleźli miłość na planie 9 edycji programu „Rolnik szuka żony”. W finałowym odcinku para pochwaliła się tym, że jest już po zaręczynach. Jak wygląda ich życie po zakończeniu programu? Okazuje się, że nie jest tak kolorowo, a między zakochanymi zaczyna dochodzić do kłótni.

06.01.2023Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Marta Kramer zachwyciła wszystkich widzów. Była kandydatka Michała wciąż poszukuje miłości?

Program „Rolnik szuka żony 9” przeszedł do historii. Zapewne długo będziemy pamiętać tę edycję, ponieważ jeszcze nigdy nie powstało aż tyle par w trakcie trwania show! Część widzów zapamięta ten program także z jej powodu; chociaż Marta Kramer nie została wybrana przez Michała, to dziewczyna wprost zachwyciła widzów! Piękna 19-latka wciąż poszukuje miłości?

28.12.2022Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Ten finał przejdzie do historii. Zaręczyny i ślubne plany! Mamy najnowsze zdjęcia z Kazimierza Dolnego

Finał 9. edycji „Rolnik szuka żony” pełen niespodzianek?! Uczestnicy po dwóch miesiącach spotkali się z kandydatkami i kandydatami. Kto został sam, a kto rzeczywiście znalazł miłość w programie? Finał programu „Rolnik szuka żony” przyniósł zaręczyny! Publikujemy nowe zdjęcia ze spotkania w Kazimierzu Dolnym. Znajdziecie je w galerii.

28.11.2022Rolnik szuka żony

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×