"Rolnik szuka żony". Mikołaj i Marta wzięli ślub! Jak wyglądała para młoda? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Mikołaj z 4. edycji "Rolnik szuka żony" ożenił się z poznaną po programie Martą. Gdzie obyła się ceremonia? Jak zaprezentowali się Państwo Młodzi? Poznaj szczegóły związku Mikołaja i Marty z "Rolnik szuka żony"!

Multimedia

Kolejny ślub w "Rolnik szuka żony"! Małżeństwem zostali Mikołaj Korol i Marta Wakuluk, którzy poznali się dzięki występowi Mikołaja w 4. edycji programu.

Mikołaj z 4. edycji przygotowuje się do ślubu w obrządku prawosławnym! Jak będzie wyglądał? Zobacz więcej

Mikołaj był uczestnikiem 4. sezonu hitowego reality show Jedynki. Z Martą związał się jednak już po zakończeniu emisji programu. - Martę znałem z widzenia przed programem, ale nie śmiałem jej zaczepiać, snuć marzeń o związku - wyznał rolnik w specjalnym, świątecznym odcinku. - Czy jestem zakochany? Tego do końca nie wiem, bo uczucia się stopniują, ale myślę, że już narodziło się pewne uczucie, które będzie rozkwitać - mówił.

Marta pochodzi z Siemiatycz i jest od Mikołaja młodsza o ok. 30 lat. Rolnik oświadczył się w Boże Narodzenie 2017, a ślub odbył się w 21 września 2018 w cerkwi w Mielniku, w dniu parafialnego święta Narodzenia Najświętszej Marii Panny. Parze młodej towarzyszyły kamery TVP oraz fotoreporterzy. Ślubu udzielało trzech batiuszków, całą ceremonię poprowadził ks. Mitrat Andrzej Jakimiuk. Wesele odbyło się w pobliskim folwarku i planowane było na 120 osób.

Co ciekawe, panna młoda wybierała swoją suknię ślubną w programie Izabeli Janachowskiej "W czym do ślubu?". Zdecydowała się na prostą stylizację z koronkową górą i zwiewną spódnicą. W wyborze sukni pomagała jej córka Mikołaja.

Mikołaj z narzeczoną Martą w programie w TVN! Co tam robili? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zdjęcia także w serwisie Gazety Współczesnej

Komentarze

Skomentuj
 • leon (gość)

  w życiu piękne są tylko chwile. Niech się nimi cieszą choć by miały trwać tylko chwilę. A ja zyczę im dużo zdrowia na długie lata.

  28.12.2018 12:21
 • Mm (gość)

  Niestety, Różnicy wieku nie widać ...

  09.12.2018 14:08
 • ciocia - dobra rada (gość)

  :) a co to za dziadek z babcią? w tym wieku i jeszcze im się ślubu zachciewa? Chyba będzie koniec świata..... albo wojna, jak takie dziatki ślub biorą, to chore :)

  05.11.2018 23:28
 • Ama (gość)

  Żałosny związek. Dziadek miał super kobiety ale wybrał gorsze zło. Kobieta mało atrakcyjna pospolita. Właściwie dobrze się stało bo szkoda dla niego tych fajnych kobiet. Nie zasłużył na żadną z nich.

  25.09.2018 01:55
 • Tola (gość)

  Ona wygląda na 60 lat więc nie widać tej różnicy wieku. Widziałam ich kilka dni temu w programie "W czym do ślubu" i córka tego mężczyzny jest starsza od tej pani a wygląda dużo młodziej i ładniej.

  23.09.2018 10:19
 • svmh (gość)

  pomyślności,najważniejsze mieć tą drugą połówke

  22.09.2018 20:03
 • Tyska (gość)

  Wyjątkowo niejasna i mało atrakcyjna kobieta, oglądałam ,,Rolnika,, i uważam że każda z jego kandydatek pomimo tego ze starsze - była obiektywnie ładniejsza od tej Pani. Ale jak mówi moja koleżanka nie to ładne co ładne ale to co się komu podoba. Więc pewnie panu Mikołajowi się podoba. Szczęścia życzę...

  22.09.2018 19:35
 • kwiatek (gość)

  poszla na kase ,on stary pociagnie gora 10 lat ona wszystko odziedziczy ,teraz dziewczyny na kase ida

  22.09.2018 18:07
 • Wio (gość)

  30 lat wow to SE wzięła .jeszczectroche i będzie mu pomagać w niektórych czynnościach..ale jej cyrk jej malpy

  22.09.2018 12:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×