"Rolnik szuka żony". Natalia - kandydatka Sławomira z 6. edycji - wyszła za mąż! Wśród gości m.in. Ilona i Adrian. Kto jeszcze?

Natalia, która kandydowała do serca Sławomira z 6. edycji "Rolnik szuka żony", wyszła za mąż! Wśród gości pojawili się inni uczestnicy programu, m.in. Ilona i Adrian. Kto jeszcze?

Multimedia

Natalia z "Rolnik szuka żony" wyszła za mąż!

Kolejny ślub z uczestnikami programu "Rolnik szuka żony" w rolach głównych za nami. Tym razem na ślubnym kobiercu stanęła Natalia - kandydatka Sławomira z 6. edycji show TVP. Na uroczystości pojawiła się, m.in. Ilona Kurzeja, której towarzyszył oczywiście Adrian Berkowicz.

Małgosia Borysewicz jest w drugiej ciąży! Rolniczka wkrótce znowu zostanie mamą!Zobacz więcej

Ilona opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z panną młodą, dzięki czemu wiadomo, że Natalia wybrała na ten wyjątkowy dzień zwiewną koronkową suknię, a na głowie miała wianek. Fotografią sprzed kościoła podzielił się także Jakub Napierała, który - jak się okazuje - był kierowcą pary młodej.

Przypomnijmy, że Natalia ma 26 lat i pochodzi z Pomorza Zachodniego. Pracuje w branży turystycznej. Jest – jak sama twierdzi – osobą opanowaną i wyrozumiałą (choć nie toleruje kłamców i oszustów). Wolne chwile spędza na spacerach z psem, spotkaniach ze znajomymi, oglądaniu dobrych filmów, nie gardzi też drobnymi zakupami na poprawę humoru. Do programu "Rolnik szuka żony" zgłosiła się w poszukiwaniu mężczyzny o atrakcyjnym wyglądzie, dobrym charakterze i zbliżonych zainteresowaniach.

Jakub Napierała wyznał prawdę o rozstaniu z Anią? Co powiedział rolnik?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×