"Rolnik szuka żony". Paweł Bodzianny był na "Wyspie przetrwania", teraz szuka żony. Jak zareagował Damian Michałowski?

Paweł Bodzianny to jeden z 5 uczestników 7. edycji programu "Rolnik szuka żony". Wcześniej jednak brał udział w show Polsatu, "Wyspa przetrwania". Jego prowadzącym był wówczas Damian Michałowski. Czy będzie kibicował Pawłowi?

Multimedia

Paweł Bodzianny w "Rolnik szuka żony"

Jednym z 5 szczęśliwców, którzy mają szansę poznać swoją drugą połówkę w programie "Rolnik szuka żony" jest Paweł Bodzianny. Fani pokazywanych w polskiej telewizji reality shows nie mylą się, jeśli mają wrażenie, że gdzieś już Pawła widzieli. W 2017 roku rolnik brał udział w programie "Wyspa przetrwania" na antenie Polsatu.

Paweł Bodzianny kandydatem do 7. edycji! Wcześniej był w "Wyspie przetrwania"!Zobacz więcej

Prowadzącym "Wyspę przetrwania" był Damian Michałowski, który obecnie jest jednym z prezenterów "Dzień Dobry TVN". Kiedy dowiedział się, że jeden z uczestników "Wyspy przetrwania" będzie szukał żony w programie TVP, nie miał wątpliwości, że chodzi o Pawła.

- Życzę Pawłowi, żeby znalazł tę żonę, żeby nie siedział tylko z tymi krówkami, tylko żeby jego serduszko mocniej zastukało w kierunku jakiejś niewiasty - stwierdził dziennikarz. Czy będzie śledził poczynania Pawła w "Rolniku"? Sprawdź, co powiedział nam na ten temat!

Znamy uczestników nowej edycji! Tak młodej ekipy jeszcze nie było - poznaj całą piątkę!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×