"Rolnik szuka żony". Paweł Bodzianny to świeżo upieczony tata. Ci rolnicy również zostali ojcami po programie. Przypomnijmy, kim są

Dzień Ojca, obchodzony jest 23 czerwca. Tego dnia mają co świętować farmerzy z programu "Rolnik szuka żony". Przypominamy, którzy uczestnicy programu Telewizji Polskiej, kojarzącego pary, doczekali się pociech po programie. Niedawno Paweł Bodzianny został ojcem!

Multimedia

"Rolnik szuka żony" - uczestnicy, którzy zostali ojcami po programie

Prawdopodobnie najpopularniejsza para programu to Ania i Grzegorz Bardowscy z drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony". Mają dwoje dzieci - Liwię i Jasia. Ta sama edycja okazała się szczęśliwa również dla Agnieszki i Roberta Filochowskich. Ta para była pierwszą w historii show TVP, która zalegalizowała związek. Dzisiaj są szczęśliwymi rodzicami czteroletniego Tomka.

Ania i Grzegorz Bardowscy chwalą się domem i budują kolejnyZobacz więcej

W trzeciej edycji programu "Rolnik szuka żony" wziął udział Marek Walczak. Poznaliśmy jego dzieci - Karolinę i Adama, z którymi prowadził gospodarstwo hodowlane. Żadna z kandydatek nie wzbudziła u niego większego zainteresowania. Jego serce skradła młodsza o 18 lat sąsiadka Julia, z którą - po sprzedaży niedochodowego gospodarstwa - otworzył pensjonat Gospodarstwo Agroturystyczne AgroJelonki. Wychowują syna Franka.

Metamorfoza Małgosi! Całkowicie zmieniła siebie i swoje życie - odniosła sukces!Zobacz więcej

Uczestnik czwartej edycji programu, Piotr Kościesza, nie wybrał żadnej z kandydatek. Po zakończeniu show doczekał się syna Aleksa z Kasią, z którą się potem ożenił. W tym samym programie poznali się, przypadli sobie do gustu i zawarli związek małżeński Małgosia i Paweł Borysewiczowie - rodzice Ryszarda i Blanki. W Dzień Ojca na Instagramie Małgosi pojawiło się takie oto zdjęcie i życzenia dla wszystkich tatusiów:

Magda Bator, uczestniczka siódmej edycji "Rolnik szuka żony", urodziła syna Marcela w związku z Kubą, którego poznała w programie.

Zakochani Borysewiczowie w "Pytaniu na śniadanie" o programie, który dał im szczęście!Zobacz więcej

W czerwcu 2022 r. ojcem został Paweł Bodzianny z 7. edycji "Rolnik szuka żony". Dumny tata pochwalił się radosną informacją za pośrednictwem Instagrama, pokazując zdjęcie z maluchem.

Najpiękniejszy moment w życiu! ♥️jak opadną emocje napiszę trochę więcej, teraz najważniejsze, że wszystko potoczyło się dobrze i Adaś jest już z nami cały i zdrowy 🥰 #dumny #tata

Czas pokaże, ile jeszcze maleństw rolników z programu przyjdzie na świat.

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×