"Rolnik szuka żony". Paweł i Marta, Magda i Jakub, Marek i Julia oraz pozostałe pary składają widzom świąteczne życzenia!

Pary znane z programu "Rolnik szuka żony" złożyły widzom świąteczne życzenia. Wyjątkowe nagranie jest zapowiedzią świątecznego odcinka, który zostanie wyemitowany już w najbliższą niedzielę. Kto pojawi się w programie?

Multimedia

Anna i Grzegorz, Marek i Julia, Mikołaj i Marta, Piotr i Kasia, Magda i Jakub, Paweł i Marta oraz Dawid i Kasia złożyli widzom "Rolnik szuka żony" bożonarodzeniowe życzenia. -Niech to będzie czas przepełniony bliskością, pokojem - mówi na nagraniu Kasia z 3. edycji "Rolnik szuka żony". Internauci zwrócili uwagę na wygląd Magdaleny.

Chyba dobre te ciasta piecze Magdzie, bo trochę się jej przybrało😁 - napisała jedna z internautek.

Fani programu od jakiegoś czasu spekulują, że rolniczka z 7. edycji jest w ciąży. Czy te informacje potwierdzą się w specjalnym odcinku programu?

Szczęśliwi Paweł i Marta oraz zadowolona Magda u boku Jakuba. Kto jeszcze pojawi się w świątecznym odcinku "Rolnika"?Zobacz więcej

Nagranie, które pojawiło się na profilu programu "Rolnik szuka żony" w Boże Narodzenie to zapowiedź świątecznego odcinka, którego emisja już w niedzielę, 27 grudnia. Wiadomo, że wystąpią w nim m.in. bohaterowie 7. edycji, czyli Paweł Bodzianny i Marta Paszkin oraz Magda i Jakub. Oprócz nich w świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony" zobaczymy: Anię i Grzegorza Małgosię i Pawła, Seweryna z Magdaleną oraz Mikołaja z 4. edycji programu z żoną Martą.

Czego pary, które poznały się dzięki programowi "Rolnik szuka żony" życzą w tym roku widzom? Zobacz wideo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ala (gość)

  Kto taki gnioty wymyśla i emituje w telewizji?? Ten pseudoprogram uczy tylko wciskania kluki w prywatne życie!!!! OBRZYDZENIE!!!!!

  26.12.2020 14:01
 • Józef Zięba profesor Uniwersytetu (gość)

  Uwielbiam to oglondac. Muglbym na okronglo

  26.12.2020 11:14
 • Dog (gość)

  Ludzie kto to ogląda co za pierdolety

  26.12.2020 08:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×