"Rolnik szuka żony". Pojawiła się znikąd i wybuchł skandal. Związek Kasi i Piotra od początku wzbudzał kontrowersje. Co dziś u nich słychać?

Czwarta edycja "Rolnik szuka żony" na długo zapadła w pamięć widzom. Poznaliśmy w niej Piotra, który nieźle namieszał, a jego decyzje budziły wśród fanów programu ogromne emocje. W gospodarstwie 38-letniego wówczas kawalera z Mazowsza pojawiła się "znikąd" Kasia, które została jego żoną. Przypominamy ich miłosną historię, a w galerii publikujemy archiwalne zdjęcia.

Multimedia

Piotr z 4. edycji "Rolnik szuka żony" długo szukał swojego miejsca na świecie. Przez jakiś czas mieszkał w Niemczech, potem w Szwecji, aż w końcu osiadł w Polsce i zaczął prowadzić rodzinne gospodarstwo na Mazowszu. Do pełni szczęścia brakowało mu tylko drugiej połowy.

Rolnik zaprosił do siebie trzy kandydatki:

  • Emilię,
  • Katarzynę,
  • Monikę.

W kolejnych odcinkach szybko okazało się, że zaproszone przez niego panie, nie miały wcześniej nic wspólnego z rolnictwem. Emilia jako pierwsza podpadła swoim zachowaniem. -Myślę, że przyszła tu się wypromować, a nie, żeby mnie poznać - ocenił Piotr. Dziewczyny wykorzystywały każdą chwilę, by zadbać o siebie, a rolnik miał już tego dość. Gdy dowiedział się, że Emilia brała udział w show "Kto poślubi mojego syna?", odesłać ją do domu. W ślad za nią poszła Katarzyna, która po rozmowie z Piotrem, spakowała walizkę i opuściła gospodarstwo. Wtedy w programie pojawiła się nowa dziewczyna.

Oni znaleźli miłość w programie! Zobacz zdjęcia ze ślubów i wesel uczestników rolniczego showZobacz więcej

Kasia pojawiła się znikąd i wybuchł skandal

Żadnej z zaproszonych przez Piotra kandydatek nie udało się trafić do jego serca. Wkrótce jednak pojawiła się Kasia, która miała napisać do niego list, ale nie odważyła się wystąpić w programie. Jej pojawienie się "znikąd" wydało się widzom mocno podejrzane.

Borysewiczowie i ich pociechy. Rysio wdał się w mamę, Blanka to cały tata!Zobacz więcej

Zdjęcie w nocnym klubie i oświadczenie TVP

Jeszcze w trakcie trwania programu do sieci wyciekło zdjęcie Kasi i Piotra z jednego z warszawskich klubów. Widzowie mieli już solidne podstawy, by sądzić, że rolnik wybrał właśnie nową dziewczynę, a ostatnią kandydatkę odesłał z kwitkiem. Telewizja Polska wydała w tej sprawie stosowne oświadczenie, które tylko podsyciło plotki. Mogliśmy przeczytać w nim m.in., że Piotr zdecydował się pożegnać z jedną z uczestniczek, a druga sama zrezygnowała.

Nasz bohater postanowił więc zaprosić do siebie Katarzynę, od której otrzymał list (zgodnie z regulaminem) na wcześniejszym etapie realizacji programu. O dla ciekawskich - zdjęcia w gospodarstwie Piotra zakończyły się 1 lipca a słynne zdjęcie Piotra i Kasi w warszawskim klubie zostało zrobione już po zakończeniu zdjęć - tak brzmiała treść wspomnianego oświadczenia.

Potem zrobiło się jeszcze ciekawiej. Zaraz po zakończeniu programu okazało się, że Kasia jest w ciąży, a w mediach plotkowano, że Piotr nie chce się żenić. Ceremonię faktycznie przełożono - Kasi zależało na tym, aby dobrze wyglądać w sukni ślubnej. Latem 2018 roku na świat przyszedł ich syn Alex.

Ślub Kasi i Piotra z 4. edycji "Rolnik szuka żony"

Kasia i Piotr 4. edycji "Rolnik szuka żony" pobrali się 2 sierpnia 2019 roku. Fragmenty uroczystości pokazano w 1. odcinku 6. edycji.

Moje życie zmieniło się diametralnie. Wcześniej to ja prowadziłem taki imprezowy tryb życia. Teraz rodzina, to coś innego, wiadomo, że ma się więcej obowiązków i odpowiedzialności, bo nie tylko za siebie - mówił Piotr w świątecznym odcinku programu "Rolnik szuka żony".

Małżeństwo trzyma się z dala od blasku fleszy i uwagi mediów. W galerii przypominamy, jak wyglądała historia Kasi i Piotra w programie. Publikujemy archiwalne zdjęcia pary.

Zobacz galerię

Krystsina Kamińska szukała w programie TVP męża, ale finalnie wzięła ślub z kobietą! Przypominamy jej czułe zdjęcia z żoną!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×