"Rolnik szuka żony". Pożar gospodarstwa Adama z 4. edycji! Marta Manowska zachęca do udziału w zbiórce pieniędzy dla rolnika!

Dramat Adama z 4. edycji "Rolnik szuka żony". Jego rodzina straciła w pożarze niemal całe gospodarstwo. W sieci trwa już zbiórka pieniędzy dla pogorzelców. Do pomocy zachęca m.in. prowadząca "Rolnik szuka żony" - Marta Manowska.

Multimedia

Pożar gospodarstwa Adama z 4. edycji "Rolnik szuka żony"

Dramatyczne chwile przeżyła rodzina Adama - jednego z bohaterów odcinka zerowego 4. edycji programu "Rolnik szuka żony". W płomieniach, który wybuchł w piątek (12.07) stanęło niemal całe jego gospodarstwo, które mieści się w Chróścinie Opolskiej. Jak informuje portal prostozopolskiego.pl spłonęła m.in. stodoła, sprzęt rolniczy oraz część budynku mieszkalnego. Nie udało się też uratować kilkudziesięciu sztuk bydła. W ogniu spłonęło w sumie 20 krów.

Agata Rusak bawi się z innymi uczestnikami programu! Co z Łukaszem Sędrowskim?Zobacz więcej

Rodzina Adama z 4. edycji "Rolnik szuka żony" w wyniku pożaru straciła niemal cały dorobek swojego życia. W sieci ruszyła już zbiórka pieniędzy dla pogorzelców, do której zachęca m.in. prowadząca programu "Rolnik szuka żony" - Marta Manowska.

Kochani, Wielka tragedia dotknęła Adama, bohatera 4 edycji programu i jego bliskich. Utracił nie tylko dobytek życia, dom, ale i miejsce pracy. Wierzę, że razem zbudujemy nowy dom dla Adama. Proszę udostępniajcie - zaapelowała na swoim Facebooku Marta Manowska.

Wiemy, który rolnik dostał się do finałowej piątki! Kim jest uczestnik show?Zobacz więcej

Kim jest Adam z "Rolnik szuka żony 4"?

Adam w 0. odcinku "Rolnik szuka żony" dał się poznać jako osoba z natury spokojna, skryta, której nie brakuje jednak ciekawości świata. Urodził i wychował się na gospodarstwie, z nim też od zawsze wiązał swoją przyszłość. Oprócz uprawy roli frajdę Adamowi daje też „grzebanie” w samochodach i stolarstwo: oba zajęcia uprawia hobbystycznie. Adam nie wyobrażał sobie opuszczenia ukochanego gospodarstwa. Zgłaszając się do programu liczył na znalezienie zdecydowanej kobiety, która wie, czego chce i która byłaby z nim na dobre i na złe. Wygląd był dla niego sprawą drugorzędną.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Mama (gość)

    I

    20.07.2019 16:22
  • Zocha (gość)

    A ja myślałam, że jak ktoś nie jest wstanie pomóc finansowo, to powinien POMODLIĆ SIĘ w sprawach pokrzywdzonego...!!! A tu program namawia do udostępniania cudzej krzywdy... zapewniam, że dużo większą moc ma Bóg i to od Niego wszystko zależy, więc ja Was proszę, POMÓDLCIE SIE !!!

    17.07.2019 21:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×