"Rolnik szuka żony". Rewolucja w 6. edycji programu Marty Manowskiej! 3. odcinek przejdzie do historii! Co się wydarzy?

6. edycja "Rolnik szuka żony" będzie rewolucyjna, a 3. odcinek przejdzie do historii i udowodni wszystkim niedowiarkom, że program nie jest reżyserowany - zapowiedziała Marta Manowska w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl. Co wydarzy się w hitowym programie TVP1?

Multimedia

"Rolnik szuka żony" - premiera w niedzielę, 8 września, o godz. 21:15 w TVP!

Jesienią na antenie Jedynki widzowie będą mogli oglądać 6. edycję najpopularniejszego programu rozrywkowego w Polsce. W "Rolnik szuka żony" poznamy kolejną grupę samotnych mieszkańców wsi, którzy na oczach milionów będą szukali swojej drugiej połowy. Adriana, Seweryna, Waldemara, Jakuba i Sławomira będzie wspierać Marta Manowska.

Poznaj bliżej 5 bohaterów tej jesieni! Kto odnajdzie miłość?Zobacz więcej

Ich historię widzowie będą mogli śledzić od samego początku – pisania i czytania listów, pierwszych spojrzeń i spotkań, aż po końcowe, poważne wybory. Będą śmiech i łzy, miłosne wzloty i upadki, a że scenariusz tego programu pisze samo życie, raczej nie zabraknie w nim niespodzianek. Nie będzie też brakować niezwykłych krajobrazów i piękna wiejskiego życia, wraz z jego blaskami i cieniami, radościami i smutkami, przyjemnościami i obowiązkami.

Wszyscy rolnicy i Marta Manowska w pierwszym zwiastunie 6. edycji hitu TVP1!Zobacz więcej

Rewolucja w 6. edycji "Rolnik szuka żony"

Czy znowu zobaczymy jak w sercach rolników rodzi się uczucie? Tego dowiemy się już jesienią 2019 roku. Marta Manowska podczas prezentacji jesiennej oferty programowej TVP zapowiedziała, że 6. edycja "Rolnik szuka żony" będzie rewolucyjna, a 3. odcinek przejdzie do historii i udowodni wszystkim niedowiarkom, że program nie jest reżyserowany.

O co chodzi? Prowadząca "Rolnik szuka żony" była bardzo tajemnicza i starannie ważyła słowa opowiadając o tym, co wydarzy się w 3. odcinku 6. edycji "Rolnik szuka żony".

Jest to najbardziej rewolucyjna edycja w historii tego programu - ujawniła Manowska.

Zobacz naszą rozmowę z Martą Manowską o 6. edycji "Rolnik szuka żony". Domyślacie się już, co wydarzy się w hitowym programie TVP1?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Lolo (gość)

    Spał będziesz ze świnią.

    23.08.2019 21:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×