"Rolnik szuka żony" - sezon 6. jesienią 2019 roku! TVP szuka nowych bohaterów programu! Jak się zgłosić? [ZDJĘCIA]

"Rolnik szuka żony" doczeka się 6. sezonu! TVP szuka już kandydatów do nowej serii, która zostanie wyemitowana jesienią 2019 roku. Jak się zgłosić? Kto może zostać bohaterem programu "Rolnik szuka żony"?

Multimedia

Kiedy w 2014 r. startowała pierwsza polska edycja programu "Rolnik szuka żony" niewiele osób spodziewało się, że reality-show o poszukujących miłości rolnikach będzie aż takim hitem. Obecnie emitowaną 5. edycję ogląda średnio ponad 3,1 mln widzów.

Oto wszystkie małżeństwa z "Rolnik szuka żony". Kto znalazł miłość w programie? [GALERIA]Zobacz więcej

W związku z zadowalającymi wynikami oglądalności, TVP zdecydowała już o kontynuacji formatu. Aby zgłosić się do szóstej edycji programu należy wypełnić formularz głoszeniowy dostępny na oficjalnej stronie internetowej programu. "Rolnik szuka żony 6" zadebiutuje jesienią 2019 roku, ale już w święta wielkanocne zostanie wyemitowany odcinek zerowy, w którym zaprezentowane będą sylwetki 10 kandydatów do programu - rolniczek i rolników.

"Rolnik szuka żony 6" - kto może być uczestnikiem?

Do programu mogą zgłaszać się osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, a przy tym osoby niekarane, przeciwko którym nie toczy się postępowanie karne, ani nie zostały jej przedstawione zarzuty. Uczestnikiem w charakterze rolnika/rolniczki musi być osobą stanu wolnego, nie pozostającą w trwałym związku, posiadającą własne lub dzierżawione gospodarstwo rolne lub agroturystyczne lub będąca producentem produktów rolnych, spożywczych i ogrodniczych lub prowadząca gospodarstwo rolne wraz z najbliższą rodziną. Zgłoszenia można wysyłać do 28 lutego 2019 roku.

Jessica gwiazdą internetu. Oto jej najlepsze powiedzenia! [CYTATY, ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×