"Rolnik szuka żony". Ślub Kasi i Piotra z 4. edycji! Wśród zaproszonych gości Marta Manowska oraz... Agata i Łukasz z 5. edycji!

Kasia i Piotr z 4. edycji "Rolnik szuka żony" stanęli na ślubnym kobiercu! Ślub pary, której miłość rozwijała się na ekranach naszych telewizorów odbył się 2 sierpnia 2019 r. Kto znalazł się na liście zaproszonych gości?

Multimedia

Kolejny ślub pary z "Rolnik szuka żony"

Kasia i Piotr to para, którą poznaliśmy w 4. edycji "Rolnik szuka żony". Dziewczyna pojawiła się w domu rolnika po tym, jak Piotr nie wybrał żadnej z zaproszonych wcześniej uczestniczek programu. Okazało się, że Kasia także wysłała do niego list, jednak początkowo miała opory przed pojawieniem się w telewizji. Później okazało się, że Kasia jest w ciąży.

Kasia i Piotr są już rodzicami! Jak ma na imię ich dziecko? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

O tym, że para planuje ślub poinformowali sami zainteresowani podczas wizyty Marty Manowskiej, gdy ich syn był już na świecie. Teraz wiadomo, że do uroczystości doszło w piątek, 2 sierpnia 2019 r. Wśród gości była oczywiście prowadząca "Rolnik szuka żony".

Zaproszenie na ślub Kasi i Piotra otrzymali także m.in. Zbyszek z 3. edycji, Adam Kraśko z 1. edycji, Zbyszek z 4. edycji oraz... Agata i Łukasz z 5. edycji. Ci ostatni poznali się w programie, zaręczyli na oczach widzów, a później... rozstali się. Wiele osób zastanawia się więc, jak będzie wyglądało spotkanie tych dwojga. Niestety, jak podaje plotek.pl, Agata postanowiła nie iść na wesele uczestników "Rolnik szuka żony". Młodej parze życzymy szczęścia!

Agata Rusak bawi się z innymi uczestnikami programu! Co z Łukaszem Sędrowskim?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Mirek (gość)

    Co robisz

    03.08.2019 10:48
  • Max (gość)

    Nie oglądam kurwizji 😡 szkoda czasu 🤔

    03.08.2019 08:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×