"Rolnik szuka żony". Ślub Małgosi i Pawła - kiedy i gdzie odbędzie się uroczystość? [DATA ŚLUBU, JAK WYGLĄDA PARA MŁODA]

Ślub Małgosi i Pawła odbędzie się we wrześniu 2018 roku! Kiedy dokładnie? Gdzie para, która poznała się dzięki programowi "Rolnik szuka żony" powie sobie sakramentalne "TAK"? Poznaj szczegóły uroczystości!

Multimedia

"Rolnik szuka żony" sezon 5. w niedziele o godz. 21:15 w TVP1! - sprawdź program tv

Małgorzata Sienkiewicz i Paweł Borysewicz poznali się w czasie trwania 4. edycji "Rolnik szuka żony". Małgosia - rolniczka - najpierw dostała list od Pawła, później zaprosiła go do siebie do domu, a na koniec wybrała go spośród pozostałych panów, starających się o jej serce. Teraz biorą ślub i spodziewają się swojego pierwszego dziecka!

Małgosia i Paweł spodziewają się dziecka! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Ślub Małgosi i Pawła odbędzie się w piątek, 28 września 2018 r. w okolicach Panny Młodej. O swoim ślubie poinformowali pod koniec sierpnia. - Kochani, rzadko wypowiadamy się na temat życia osobistego, aczkolwiek w świetle głosów Facebookowych, domysłów odnośnie naszych frywolnych planów życiowych, uroczyście oznajmiamy : nasz ślub i wesele już niebawem! - napisała Małgosia na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Małgosia i Paweł - kim są?

Małgosia ma 28 lat i pochodzi z miejscowości Uśnik Kolonia w gminie Śniadowo. Jest absolwentką warszawskiego SGGW i właścicielką kilkudziesięciohektarowego gospodarstwa na Podlasiu. Jest osobą bardzo kreatywną i zorganizowaną, chętnie udzielającą się publicznie. Odbyła staż w Urzędzie Gminy, kandydowała też do rady powiatu. Lubi tańczyć, jest utalentowaną fotografką (fotografuje m.in. swoje potrawy), a w wolnym czasie spotyka się ze znajomymi i biega.

Paweł zgłosił się do "Rolnik szuka żony", gdy mieszkał i pracował w Szwecji. Po programie spotykali się sporadycznie w czasie jego urlopu. Od lutego 2018 r. wszystko się zmieniło. Paweł wrócił do Polski i zamieszkał u Małgosi. - Zawsze powtarzałam Pawłowi, że pierścionek zaręczynowy dla mnie ma małą wartość - obrączki to już jest moc! Choć zaręczyny to niewątpliwie był mega wzruszający moment. I oto niedługo nadchodzi ten wielki dzień, my już nie możemy się doczekać (mam nadzieję że nasi goście również)! A co do wspólnego życia - mieliśmy rok, by z dala od szumu telewizyjnego zacząć realizować nasze małe marzenia, dziękujemy Wam za wsparcie. I tak po zakończeniu programu wszystko poukładało nam się jak klocki Lego. "Rolnik Szuka Żony" spełnił nasze marzenia - to już chyba magia tego programu! - zaznacza Małgosia.

Mikołaj i Marta wzięli ślub! Jak wyglądała para młoda? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×