"Rolnik szuka żony" śluby. Wszystkie pary, które znalazły miłość w programie - oto małżeństwa z "Rolnik szuka żony" [HISTORIE MIŁOŚCI, DATY ŚLUBÓW, ZDJĘCIA]

"Rolnik szuka żony" - śluby par, które poznały się w programie TVP to interesujący temat nie tylko dla widzów rolniczego show. Szczęście w programie "Rolnik szuka żony" znalazło już kilka par, które ostatecznie stanęły na ślubnym kobiercu. Oto wszystkie małżeństwa z "Rolnik szuka żony". Czyj ślub był najpiękniejszy?

Multimedia

"Rolnik szuka żony" to niekwestionowany hit TVP. Program, w którym rolnicy i rolniczki szukają drugich połówek cieszy się ogromną popularnością i jest jednym z najchętniej oglądanych show. Od września 2018 roku na antenie TVP możemy oglądać już piątą edycję i wszyscy zastanawiają się, czy w tej odsłonie popularnego programu rozrywkowego uda się komuś znaleźć prawdziwą miłość.

Warto wspomnieć, że po trzech latach od premierowego odcinka Jedynkowego hitu, Marta Manowska napisała książkę „Rolnik szuka żony” na którą składają się rozmowy z trzynastoma uczestnikami m.in. Adamem Kraśko, Zbyszkiem Klawikowskim i Moniką Jezior. Ponadto w książce znajdują się reportaże z domów trzech par związanych z programem: Agnieszką i Robertem Filochowskimi, Anią i Grzegorzem Bardowskimi, Martyną i Pawłem Szakiewiczami.

Dzięki programowi "Rolnik szuka żony" na ślubnym kobiercu stanęło już sześć par. Część z nich doczekała się też dzieci. Kto znalazł miłość i szczęście w programie TVP? Oto małżeństwa z "Rolnik szuka żony"!

"Rolnik szuka żony" śluby:

  • Robert i Agnieszka (2. edycja "Rolnik szuka żony")
  • Grzegorz i Ania (2. edycja "Rolnik szuka żony")
  • Dawid i Kasia (3. edycja "Rolnik szuka żony")
  • Paweł i Martyna (1. edycja "Rolnik szuka żony)
  • Mikołaj i Marta (4. edycja "Rolnik szuka żony")
  • Małgosia i Paweł (4. edycja "Rolnik szuka żony")

Jak narodziła się miłość tych par w programie? Kiedy doszło do zaręczyn i ślubów oraz jak wyglądały ceremonie? Poniżej więcej szczegółów, a w galerii znajdziecie zdjęcia z wszystkich uroczystości.

Zobacz galerię

Robert i Agnieszka z 2. edycji "Rolnik szuka żony"

Robert i Agnieszka to pierwsza para, która po programie powiedziała sobie sakramentalne "tak". Para poznała się na planie 2. edycji "Rolnik szuka żony". Robert, ku zaskoczeniu widzów, wybrał w programie Agnieszkę - 32-letnią absolwentkę technikum rolniczego.

Krystyna to jest inna bajka. Wieś okazałaby się dla niej pewnie za mała. Z kolei Joanna jest dla mnie za spokojna. Jakoś najmniej do siebie pasowaliśmy, tak mi się wydaje – tłumaczył swój wybór Robert.

Robert i Agnieszka nie ukrywali swoich uczuć, ale nic nie wskazywało, że tak szybko podejmą decyzję o zaręczynach i ślubie. Tymczasem tuż po programie, w Mikołajki 2015 roku rolnik oświadczył się ukochanej. Ślub Roberta i Agnieszki odbył się 2 kwietnia 2016 roku i pojawiło się na nim około 300 gości, w tym uczestnicy 2. edycji programu i prowadząca - Marta Manowska. Para wychowuje synka Tomka, który przyszedł na świat 1 kwietnia 2017 roku, czyli dzień przed rocznicą ślubu swoich rodziców.

Tak wyglądał bajkowy ślub Agnieszki i Roberta! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Grzegorz i Ania z 2. edycji "Rolnik szuka żony"

Grzegorz od początku 2. edycji "Rolnik szuka żony" utrzymywał, że to właśnie Ania skradła jego serce. Rolnik bardzo szybko odprawił pozostałe kandydatki, przez co mógł więcej czasu spędzić ukochaną. Do zaręczyn pary doszło w listopadzie 2015 roku. Ślub odbył się z kolei kilka miesięcy później, w kwietniu 2016 roku.

Zaręczyny odbyły się w Pradze pod koniec listopada. Wybraliśmy się na wycieczkę, co dla mnie nie było żadnym zaskoczeniem, ponieważ w tamtym okresie podróżowaliśmy bardzo często. Myślałam, że to nasz kolejny wypad na kilka dnia. Grzegorz chciał uniknąć widoku innych ludzi, więc zaręczyny odbyły się w dyskretnym miejscu - opowiadała Ania w rozmowie z Faktem.

Obecnie Grzegorz i Ania tworzą jedną z najpopularniejszych par z show "Rolnik szuka żony". Wychowują wspólnie synka Jana.

Dawid i Kasia z 3. edycji "Rolnik szuka żony"

Dawid i Kasia to kolejne małżeństwo z "Rolnik szuka żony". Poznali się na planie 3. edycji "Rolnik szuka żony", choć nie walczyli wcale o swoje względy: Kasia była kandydatką Szymona, a Dawid walczył o serce Moniki. Jak opowiadali w jednym z wywiadów, kiedy po nagraniach do programu Kasia spóźniła się na pociąg, Dawid zaproponował jej podwózkę. Tak zaczęła się ich wspólna historia. W świątecznym odcinku, wyemitowanym w 2016 roku para poinformowała o swoich zaręczynach. 14 czerwca 2017 roku odbył się ich ślub, a wiosną 2018 roku na świat przyszła ich córeczka.

Kolejna uczestniczka wyszła za mąż! Adam Kraśko pokazał zdjęcia!Zobacz więcej

Paweł i Martyna z 1. edycji "Rolnik szuka żony"

Historia Pawła z "Rolnik szuka żony" jest dość zawiła. Rolnik poznał w programie Natalię, z którą przez krótki czas był związany. W programach telewizyjnych oboje zgodnie powtarzali, że to jeszcze nie miłość, ale wszystko zmierza w dobrym kierunku.

Podchodziliśmy do tego z dystansem na początku i chyba dlatego nam się udało. Nie składaliśmy sobie wcześniej żadnych deklaracji i dlatego chyba jesteśmy na tej dobrej drodze - deklarował Paweł tuż po zakończeniu programu.

Uczucie między nim a Natalią jednak nie przetrwało. Mimo miłosnego zawodu, Pawłowi udało się jednak znaleźć szczęście u boku sąsiadki Martyny, która z zawodu jest psychologiem. Ceremonia zaślubin odbyła się 25 czerwca 2016 roku w katedrze św. Katarzyny w Braniewie. Paweł i Martyna również doczekali się potomka.

Znamy się z widzenia od zawsze, bo mieszkaliśmy w tej samej wsi. Ale trafiliśmy na siebie tak na dobre dopiero rok temu. Program oglądałam z czystej ciekawości, bo Paweł był sołtysem w mojej wsi. Cieszę się, że to, co było w programie trochę rozminęło się z tym co zobaczyłam w rzeczywistości - mówiła w Pytaniu na śniadanie Martyna Szakiewicz.

Mikołaj i Marta z 4. edycji "Rolnik szuka żony"

Mikołaj to uczestnik 4. edycji "Rolnik szuka żony". W programie miłości nie znalazł, ale dzięki udziałowi w nim zwróciła na niego uwagę Marta - jego sąsiadka.

Martę znałem z widzenia przed programem, ale nie śmiałem jej zaczepiać, snuć marzeń o związku - wyznał rolnik w specjalnym, świątecznym odcinku.

Marta pochodzi z Siemiatycz i jest od Mikołaja młodsza o ok. 30 lat. Rolnik oświadczył się w Boże Narodzenie 2017, a ślub odbył się w 21 września 2018 w cerkwi w Mielniku, w dniu parafialnego święta Narodzenia Najświętszej Marii Panny. Parze młodej towarzyszyły kamery TVP oraz fotoreporterzy. Ślubu udzielało trzech batiuszków, całą ceremonię poprowadził ks. Mitrat Andrzej Jakimiuk. Wesele odbyło się w pobliskim folwarku i planowane było na 120 osób.

Mikołaj z narzeczoną Martą w programie w TVN! Co tam robili? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Małgosia i Paweł z 4. edycji "Rolnik szuka żony"

Małgosia z 4. edycji "Rolnik szuka żony" zaprosiła młodszego o trzy lata Pawła do siebie do domu, a na koniec wybrała go spośród pozostałych panów, starających się o jej serce. Paweł dla rolniczki zrezygnował nawet z pracy w Szwecji i wrócił do Polski na stałe. Para powiedziała sobie sakramentalne "TAK" w piątek, 28 września 2018 roku. Rolniczka wybrała dopasowaną suknię, zdobioną koronkami, która podkreślała jej zaokrąglony brzuszek. Jako pierwsza o uroczystości poinformowała Marta Manowska.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×