"Rolnik szuka żony" uczestnicy. Poznaj wszystkich bohaterów 8. edycji! Aż dwie rolniczki będą szukały miłości w programie

"Rolnik szuka żony 8" - uczestnicy randkowego formatu TVP są już znani. Już wiadomo, że do programu dostały się dwie rolniczki, których wizytówki zostały przedstawione widzom w Wielkanoc. Kogo jeszcze zobaczymy w programie? Poznajcie wszystkich bohaterów 8. edycji "Rolnik szuka żony", która już od września w TVP!

Multimedia

Dwie rolniczki w "Rolnik szuka żony 8"

Jesienią 2021 TVP pokaże ósmą edycję najpopularniejszego programu rozrywkowego w Polsce pt. "Rolnik szuka żony". Pierwszy raz w historii programu wśród pięciu rolników są aż dwie rolniczki. Widzowie kibicować będą: Elżbiecie, Kamili, Stanisławowi, Krzysztofowi i Kamilowi. Każde z nich wierzy, że w programie spotka miłość swojego życia. Czy tak będzie? Rolników wspierać będzie tradycyjnie Marta Manowska.

Tak mieszkają uczestnicy 8. edycji! Kogo zobaczymy niebawem w programie?Zobacz więcej

"Rolnik szuka żony 8" - uczestnicy

Sylwetki uczestników 8. edycji "Rolnik szuka żony" znajdziecie w galerii. Poznajcie nowych rolników i dwie rolniczki. To właśnie oni - po emisji pilotażowego odcinka w Wielkanoc - otrzymali największą ilość listów i zawalczą o miłość w programie. Poznajcie Elżbietę, Kamilę, Stanisława, Krzysztofa i Kamila w naszej galerii!

Zobacz galerię

"Rolnik szuka żony 8" - w niedziele, od 19 września, o godz. 21:15 w TVP1

Pierwsza edycja cyklu „Rolnik szuka żony” wyemitowana została w 2014 roku i podbiła serca widzów. Do dziś pozostaje jednym z najchętniej oglądanych programów w polskiej telewizji. Ślub, narodziny dziecka i piękne wspomnienia to w dla wielu dotychczasowych uczestników.

Oni znaleźli miłość w programie! Zobacz zdjęcia ze ślubów i wesel uczestników rolniczego show Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×