rolnik szuka żony uczestnicy

"Rolnik szuka żony 6". Rolnik, który dostał najmniejszą ilość listów zrezygnuje z udziału programie? Szykuje się sensacja?

6. edycja "Rolnik szuka żony" ma być przełomowa — zapowiedziała w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl Marta Manowska. Do tej pory nie wiadomo było jednak, co ma na myśli prowadząca show TVP, ale po emisji premierowego odcinka spekulacje na temat rewolucji w "Rolnik szuka żony" odżyły na nowo. Czy rolnik, który dostał najmniejszą ilość listów, zrezygnuje z udziału programie?

09.09.2019Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 6" odcinek 1. Rolnicy otworzyli listy i zadzwonili do niektórych kandydatek! Waldemar był bardzo niezadowolony!

"Rolnik szuka żony" powrócił z 6. sezonem. W premierowym odcinku pięciu rolników otworzyło listy od kandydatek. Zobaczyliśmy również, co słychać u Piotra i Kasi z 4. edycji "Rolnik szuka żony". Które panie zrobiły na rolnikach największe wrażenie? Jakie innowacje pojawiły się w premierowym odcinku nowej serii hitu Jedynki? Sprawdźcie szczegóły!

08.09.2019Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 6". Marta Manowska została matką chrzestną dziecka jednej z par? "Rodzina nam się cały czas powiększa"

Program "Rolnik szuka żony" to niewątpliwie ogromny sukces TVP oraz Marty Manowskiej, która od sześciu edycji pomaga rolnikom znaleźć miłość. Prowadząca utrzymuje bliski kontakt z uczestnikami "Rolnik szuka żony" i pojawia się na kolejnych rolniczych ślubach. Czy Marta Manowska została już poproszona o to, aby zostać matką chrzestną dziecka jednej z par? Zobacz, co nam zdradziła prowadząca "Rolnik szuka żony".

08.09.2019Rolnik szuka żony

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×