"Rolnik szuka żony" w ogniu krytyki. Odcinek 6. przełożony kolejny raz - tym razem z powodu studia wyborczego? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Widzowie "Rolnik szuka żony" nie mają ostatnio szczęścia. Czy emisja 6. odcinka znów jest zagrożona, a fanów czeka kolejna niedziela bez "Rolnika"? TVP zapowiedziało, że nowy odcinek zostanie pokazany, ale trochę później niż zwykle. WIdzowie sugerują jednak, że z powodu studia wyborczego TVP kolejny raz przełoży emisję 6. odcinka.

Multimedia

"Rolnik szuka żony" sezon 5. odcinek 6. - kiedy emisja?

Szósty odcinek 5. edycji "Rolnik szuka żony" pierwotnie miał zostać pokazany w niedzielę, 14 października. TVP zdecydowała się jednak przenieść odcinek na kolejny tydzień w związku z transmisją meczu piłki nożnej w ramach Ligi Narodów UEFA, w którym Polska mierzyła się z Włochami. Stacja zaprezentowała już zwiastun 6. odcinka "Rolnik szuka żony" zapowiadając, że zostanie pokazany 21 października, ale trochę później niż zwykle.

Pierwsze poranki za nami. Kto najlepiej zaaklimatyzował się na wsi, Dowiemy się już w niedzielę o 21:35 (czyli trochę później niż zwykle) - zakomunikowano na profilu facebookowym programu.

Marta Manowska odchodzi z programu?! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Widzowie sugerują jednak, że z powodu studia wyborczego TVP kolejny raz przełoży emisję 6. odcinka, o czym poinformuje ich w ostatniej chwili.

A nie ma czasami jakiegoś meczu w niedzielę bo coś mi się wydaje że znowu przełożą

Przecież jakieś studio wyborcze będzie i "Rolnik" w finale i tak się nie odbędzie. Kiedy podacie informacje że znowu nie ma kolejnego odcinka w kolejną niedzielę?

Pierwsze zauroczenia na horyzoncie! U kogoś narodziła się już miłość? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Fani programu zwrócili również uwagę na przedpremierowy fragment odcinka zaprezentowany na Facebooku, który do złudzenia przypomina poprzedni odcinek "Rolnik szuka żony". W komentarzach nie brakuje kąśliwych uwag i komentarzy sugerujących, że TVP pokazuje widzom coś, co już widzieli.

Ta.... teraz nie dosyć, że co dwa tygodnie, to po 2 razy to samo.

A nie można dać urywek z nowego odcinka ? A nie starego

"Rolnik szuka żony 5" odcinek 6. a studio wyborcze

Audycja Wieczór wyborczy, w trakcie której zostaną ogłoszone wstępne wyniki wyborów samorządowych zaplanowana została w programie TVP1 na godzinę 20:55. O tej samej porze startuje studio wyborcze Polsatu Polska wybiera, które ma potrwać do godz. 21:10. Emisja 6. odcinka "Rolnik szuka żony" zaplanowana została na godz. 21:35.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×