"Rolnik szuka żony" w święta. Pary z programu w specjalnym odcinku świątecznym. Jak im się układa? Kiedy oglądać w TV? [ZDJĘCIA]

W Pierwszy Dzień Świąt Bożego Narodzenia zobaczymy specjalny, świąteczny odcinek programu "Rolnik szuka żony". Marta Manowska porozmawia z uczestnikami 4. i 5. edycji hitu TVP. Kto wciąż jest razem? Jak potoczyły się losy bohaterów?

Multimedia

"Rolnik szuka żony" odcinek świąteczny w Pierwszy Dzień Świąt, we wtorek, 25.12.2018 o godz. 20:20 w TVP1! - sprawdź program tv

W świątecznym odcinku specjalnym programu "Rolnik szuka żony" zobaczymy związki powstałe w dwóch ostatnich seriach hitowego reality-show TVP. Pary z 4. edycji programu mają za sobą zaręczyny, śluby i kilka miesięcy wspólnego życia. Pary z edycji 5. dopiero się poznają i planują swoją przyszłość.

Marka nie będzie na świątecznym spotkaniu! Cleo muzycznym gościem rolników [ZWIASTUN]Zobacz więcej

Gospodyni programu – Marta Manowska powita Rolników oraz ich drugie połówki w świątecznie zaaranżowanym obiekcie pod Warszawą. Goście przywiozą ze sobą regionalne potrawy. Panie zadbają o przygotowanie świątecznego stołu, zaś Panowie o świąteczną oprawę (kominek i choinkę). Po zmroku, Marta, pary oraz bohaterowie 5. edycji spotkają w rodzinnej, odświętnej atmosferze i będą rozmawiać o tym, jak wyglądała ich droga do miłości, jak pragną spędzić te święta i gdzie powitają Nowy Rok.

Przekonamy się, jak wiedzie się Grzegorzowi i Dorocie oraz Łukaszowi i Agacie, którzy są już po zaręczynach. Krzysztof pojawi się sam, a obecność Marka w ogóle stoi pod znakiem zapytania - nie widać go na żadnym ze zdjęć! Janowi towarzyszyć będzie natomiast... Elżbieta! W świątecznym odcinku pojawią się też oczekujący swojego pierwszego dziecka Małgosia i Paweł z 4. edycji, świeżo upieczone małżeństwo Mikołaj i Marta, a także dawno nie widziani Piotr i Kasia. Jak im się wiedzie? Przekonamy się w Pierwszy Dzień Świąt!

Jan przyszedł na świąteczne spotkanie nie z Małgosią, ale z... Elżbietą?! Są razem? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
 • Swoj (gość)

  Gratuluje .dorocie i grzeskowi .fajna para

  20.12.2018 19:58
 • Karol (gość)

  Widac ze to milosc doroty i grzeska

  20.12.2018 19:56
 • Jola (gość)

  Kochani pobierajcie sie na co czekacie .Dorota i Grzesiek

  20.12.2018 19:54
 • Elka (gość)

  Kibicuje Dorocie i Grzeskowi .Szczęścia życzę i dużo miłości.

  13.12.2018 14:03
 • Gala (gość)

  Rzeczywiscie Dorota i Grzegorz fajna para oby im sie udalo

  13.12.2018 05:58
 • aha (gość)

  Chyba Grzegorzowi i Dorocie :D

  12.12.2018 14:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×