"Rolnik szuka żony" w święta. Zwiastun odcinka specjalnego! Marka nie będzie! Cleo muzycznym gościem rolników [WIDEO]

Przed nami wyjątkowe spotkanie z bohaterami dwóch ostatnich edycji "Rolnik szuka żony". Wygląda na to, że zwiastun potwierdził wcześniejsze domysły - w świątecznym odcinku zabraknie Marka. Pojawi się natomiast gość specjalny - Cleo!

Multimedia

"Rolnik szuka żony" odcinek świąteczny w Pierwszy Dzień Świąt, we wtorek, 25.12.2018 o godz. 20:20 w TVP1! - sprawdź program tv

Świąteczny odcinek specjalny programu "Rolnik szuka żony" tuż-tuż! Pojawią się w nim uczestnicy 4. i 5. edycji hitowego reality-show TVP1. Niektórzy z nich mają już za sobą zaręczyny, śluby i kilka miesięcy wspólnego życia. Jedni cieszą się potomstwem, inni właśnie na nie czekają.

Agata zabrała głos w sprawie ciąży! Potwierdziła medialne doniesienia? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Marta Manowska powita Rolników oraz ich drugie połówki w świątecznie zaaranżowanym obiekcie pod Warszawą. Oprócz rozmów o życiu, będzie także wspólne ubieranie choinki, gotowanie świątecznych potraw i przygotowanie świątecznego stołu. Bohaterowie programu opowiedzą, jak zamierzają spędzić te święta i gdzie powitają Nowy Rok.

W świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony" pojawią się uczestnicy 4. edycji: Małgosia i Paweł, Mikołaj i Marta oraz Piotr i Kasia, a także uczestnicy 5. edycji: Grzegorz i Dorota, Łukasz i Agata, Jan oraz Krzysztof. Zabraknie natomiast Marka. Muzycznym gościem specjalnym będzie Cleo. Wyjątkowe spotkanie z rolnikami w Boże Narodzenie!

Jan przyszedł na świąteczne spotkanie nie z Małgosią, ale z... Elżbietą?! Są razem? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Rolnik szuka żony" - zwiastun odcinka świątecznego

Komentarze

Skomentuj
  • Nie dla nygusów (gość)

    Ta góralka śpi całe dnie i jeszcze jaka wyszczekana. Dno!

    26.12.2018 16:34
  • Kata (gość)

    Najważniejsze że góralska szczęśliwa. Super dziewczyna!! Szczęścia!!

    22.12.2018 22:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×