"Rolnik szuka żony". Zbyszek Klawikowski się żeni! Uczestnik pierwszej edycji programu wreszcie odnalazł swoją drugą połówkę!

Zbyszek Klawikowski szykuje się do ślubu. Uczestnik pionierskiej edycji polskiej wersji programu "Rolnik szuka żony" wreszcie znalazł ukochaną. Na uroczystość przyjedzie Marta Manowska ze swoim partnerem. Ona też szykuje się do ślubu!

Multimedia

"Rolnik szuka żony" Zbyszek się żeni!

Zbyszek Klawikowski z Pomorza, który szukał żony w pierwszej edycji programu, wreszcie ją znalazł i zaprosił na ślub Martę Manowską. Ona od razu się zgodziła, ponieważ - jak twierdzi tygodnik "Na żywo", który opublikował tę rewelację - "ma do niego wielki sentyment". Nie wiadomo, kim jest jego wybranka, ale skoro dokonał tak ważnego wyboru, to z pewnością spełnia ona wymagania, jakie postawił przed kandydatkami przed pojawieniem się w pierwszym odcinku pierwszego sezonu.

Swietłana przyjechała i od razu wzrosło napięcie - w domu Krzysztofa będzie się działo! Zobacz więcej

Zbyszek poszukiwał wówczas kobiety w wieku 30-35 lat, spokojnej, skromnej, szczerej, bez nałogów i zbyt wielkich wymagań, niezbyt dominującej. Wygląd miał nie odgrywać żadnej roli. Musiała jednak lubić wieś, mieć podobne zainteresowania - czyli technika wojskowa, militaria, stare pojazdy wojskowe i zabytkowy sprzęt rolniczy - chcieć założyć rodzinę i prowadzić dom. Rozwódki wykluczył.

Jak potoczyły się losy bohaterów 1. edycji? Sprawdźcie, co słychać u Pawła, Zbyszka, Grzegorza, Stanisława i Adama!Zobacz więcej

Zaproszenie, które wysłał Marcie Manowskiej Zbyszek, dotyczy dwóch osób. Prowadząca "Rolnik szuka żony" pojawi się u pana młodego zapewne ze swoim partnerem Adamem, za którego ma wkrótce wyjść za mąż! Czekamy na zdjęcia z uroczystości.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Anka (gość)

  Miła wiadomość ;) bardzo sympatyczny i kulturalny uczestników programu, niedługo takie chlopaki wygina jak dinozaury!! Życzę szczescia!!!

  16.10.2021 01:39
 • Danuta (gość)

  Życzę dużo szczęścia Zbyszkowi i jego wybrance

  15.10.2021 22:26
 • Krzysztof (gość)

  Życzę dużo zdrowia i szczęścia powodzenia w życiu

  15.10.2021 14:37
 • Maria (gość)

  Życzę szczęścia(fajny mężczyzna o takich teraz trudno)

  15.10.2021 13:05
 • Maria (gość)

  Życzę szczęścia(fajny mężczyzna o takich teraz trudno)

  15.10.2021 13:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×