Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 9" odcinek 1. Do najstarszego rolnika napisała 23-latka w ciąży! Na samo wspomnienie zmarłego Krzysztofa łza się w oku kręci

9. edycja "Rolnik szuka żony" wystartowała! To jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tej jesieni. Co wydarzyło się w 1. odcinku? Zniecierpliwieni widzowie w końcu poznali rolników i rolniczkę, którzy będą szukać miłości w hicie TVP. Do najstarszego w tej edycji farmera napisała 23-latka w zaawansowanej ciąży! Oto, co się wydarzyło.

18.09.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 9" odcinek 1. Wspomnienie zmarłego Krzysztofa i niezwykły list do Tomka. "Był tak duży, że nie zmieści się w pudełku"

"Rolnik szuka żony" - premiera 9. edycji zbliża się wielkimi krokami. Już w najbliższą niedzielę pożegnamy zmarłego Krzysztofa i poznamy nowych uczestników, którzy będą szukać jesienią miłości na antenie TVP. Jak zapowiada się premierowy odcinek "Rolnik szuka żony 9"? Poznajcie szczegóły i zobaczcie najnowsze zdjęcia.

16.09.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 9". Kiedy premiera 1. odcinka? Będzie kolejna przerwa w emisji popularnego programu! Widzowie muszą uzbroić się w cierpliwość

Dziewiąta edycja "Rolnik szuka żony" jeszcze nie wystartowała. Wszystko przez transmisje sportowych wydarzeń na antenie TVP1. Sukcesy polskich sportowców cieszą, ale fani popularnego programu nie kryją złości. Kiedy premiera 1. odcinka "Rolnik szuka żony 9"? Już spekuluje się, że widzowie będą musieli się uzbroić w cierpliwość.

16.09.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Kamila Boś w bikini wywołała istne trzęsienie ziemi! Elżbieta Czabator komentuje! "Cóż to za piękna syrenka"

Kamila Boś, odkąd pojawiła się w programie "Rolnik szuka żony", cieszy się sporą popularnością. Piękna rolniczka jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się swoim życiem z odbiorcami. Jej najnowsze zdjęcie wywołało istne trzęsienie ziemi. Kamila Boś w bikini wygląda zjawiskowo! Zachwyt fanów podziela również jej serdeczna koleżanka z programu TVP, Elżbieta Czabator!

16.09.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Marta Manowska kiedyś i dziś. Publikujemy stare zdjęcia gwiazdy TVP! Tak się zmieniała gospodyni "Sanatorium miłości"

Marta Manowska jest dziś niewątpliwą gwiazdą Telewizji Polskiej. Jej programy - "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości" przyniosły jej sporą popularność i sympatię widzów! Na przestrzeni lat przeszła sporą metamorfozę! Różnica jest subtelna, acz wyraźna. Zobaczcie w galerii, jak Marta Manowska wyglądała na początku kariery!

15.09.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 2". Krystyna Kamińska szukała miłości w programie, ale strzała Amora trafiła ją później! Tak wygląda jej ukochana żona Agnieszka

Krystyna Kamińska dała się poznać widzom w 2. sezonie programu "Rolnik szuka żony". Zabiegała o względy rolnika Roberta, ale bez powodzenia. Strzała Amora trafiła ją dopiero później! Dzisiaj Krystyna Kamińska jest szczęśliwą żoną Agnieszki! Właśnie pokazała swoją ukochaną. Kobiety są w sobie do szaleństwa zakochane!

15.09.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 8". Joanna Wielgosz jest w ciąży! Narzeczona Kamila została zmuszona do ujawnienia tej informacji!

Asia i Kamil to para, którą widzowie pokochali w programie "Rolnik szuka żony 8". Fani programu już od jakiegoś czasu zastanawiali się, czy Joanna Wielgosz jest w ciąży, jednak Kamil i Asia kategorycznie temu zaprzeczali. Teraz jednak ujawnili, że jest zupełnie inaczej! Gorzej, że niejako zostali do tego zmuszeni, co w sieci wyznała załamana narzeczona Kamila!

15.09.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Jessica Miemiec znowu chce zabłysnąć w telewizji. Zrzuci ubranie, aby znaleźć miłość w programie "Magia nagości"

Jessica Miemiec to jedna z najbardziej charyzmatycznych uczestniczek "Rolnik szuka żony". Przebojowa mieszkanka Leszna chciała skraść serce Krzysztof z 5. edycji, ale farmer wybrał inną kandydatkę. Jessica z "Rolnik szuka żony" nie rezygnuje jednak z marzeń o sławie i miłości. Wiadomo, że już niebawem wystąpi w programie "Magia nagości".

12.09.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Paweł Bodzianny gwiazdą "Chłopaków do wzięcia"? Rolnik opowiedział o początkach swojej przygody z telewizją. "Boże, do czego ja się zgłosiłem"

Paweł Bodzianny do dziś pozostaje jednym z najpopularniejszych uczestników show "Rolnik szuka żony". W jednym z najnowszych wywiadów postanowił on opowiedzieć o tym, jak wyglądało jego życie w momencie, gdy dopiero rozpoczynał swoją przygodę z telewizją . Okazuje się, że niektórzy jego znajomi swego czasu kojarzyli go z innym randkowym show, niż "Rolnik szuka żony".

12.09.2022Rolnik szuka żony

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×