Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Martyna w nowym programie telewizyjnym! Kandydatka Mateusza wybierała suknie ślubną!

Finał programu „Rolnik szuka żony 9” zbliża się wielkimi krokami. To moment, w którym widzowie są zalewani kolejnymi doniesieniami odnośnie do przyszłości bohaterów programu. Nie inaczej jest tym razem. Tymczasem Internauci wypatrzyli, że jedna z uczestniczek „Rolnika”... pojawiła się w innym programie telewizyjnym! Mowa o Martynie, która była jedną z kandydatek Mateusza!

22.11.2022Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. To stąd pochodzą uczestnicy! Poznaj miejscowości, w których mieszkają rolnicy z najnowszej edycji programu!

W 9. edycji programu „Rolnik szuka żony” widzowie mieli okazję poznać czterech rolników i jedną rolniczkę, którzy z pomocą Marty Manowskiej spróbują znaleźć długo wyczekiwaną miłość. O bohaterach kolejnego „Rolnika” wiadomo niewiele poza tym, co można było przeczytać w ich wizytówkach opublikowanych przez TVP. Wiemy jednak, skąd są uczestnicy „Rolnik szuka żony 9”! Okazuje się, że nie wszystkie miejscowości to tzw. „wsie zabite dechami”.

21.11.2022Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9” odcinek 11. Tomek i Kasia oficjalnie parą! Rolnik załatwił to przez telefon. Z kolei Adrianna wyznała miłość Michałowi! Co się jeszcze wydarzyło?

Za nami przedostatni odcinek programu „Rolnik szuka żony 9”, w którym bohaterowie spotkali się ze swoimi drugimi połówkami w różnych, urokliwych miejscach Polski. Tomek po rozstaniu z Zuzią znalazł szczęście u boku Kasi, której o mały włos nie wyznał miłości! Z kolei Adrianna postanowiła nie kryć się ze swoimi uczuciami do Michała. Sprawdźcie, co wydarzyło się w 11. odcinku „Rolnik szuka żony 9”!

20.11.2022Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Widzowie zdegustowani zachowaniem Tomasza K. Chodzi o powrót Kasi. „To wyglądało na ukartowane przez oboje”

Pomału dobiega końca 9 edycja programu „Rolnik szuka żony”, w której wszystko wskazuje na to, że Tomasz K. po rozstaniu z Zuzią postanowił ponownie spróbować szczęścia z Kasią. Takie obrót spraw ewidentnie nie spodobał się telewidzom, którzy komentując postawę młodego rolnika nie zostawili na nim suchej nitki.

20.11.2022Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Michał i Adrianna już się zaręczyli?! Fani są tego pewni! Niektórzy przedstawiają to zdjęcie jako dowód swoich teorii

W 9. edycji programu „Rolnik szuka żony” poznaliśmy rolnika Michała, do którego napisała Adrianna. Między nimi zaiskrzyło niemalże od pierwszych sekund! Fani mocno kibicują tej parze i wróżą świetlaną przyszłość. Zdaniem niektórych, Michał i Adrianna z „Rolnik szuka żony 9” już się zaręczyli! Przedstawiają nawet dowody na poparcie swojej tezy!

18.11.2022Rolnik szuka żony

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×