Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Historia ich miłości to materiał na film! Tak poznali się Zuzanna Skrobot i Konrad Krzywicki

Gdy Marta Manowska w finale programu „Rolnik szuka żony 9” ogłosiła, że powstały cztery oficjalne pary, wszyscy widzowie byli w szoku. Nie wiedzieli wtedy, że tak naprawdę po programie narodziła się jeszcze jedna para! Zuzanna Skrobot i Konrad Krzywicki, bo o nich mowa, dzisiaj cieszą się miłością, a ich historia to materiał na film!

29.12.2022Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Marta Kramer zachwyciła wszystkich widzów. Była kandydatka Michała wciąż poszukuje miłości?

Program „Rolnik szuka żony 9” przeszedł do historii. Zapewne długo będziemy pamiętać tę edycję, ponieważ jeszcze nigdy nie powstało aż tyle par w trakcie trwania show! Część widzów zapamięta ten program także z jej powodu; chociaż Marta Kramer nie została wybrana przez Michała, to dziewczyna wprost zachwyciła widzów! Piękna 19-latka wciąż poszukuje miłości?

28.12.2022Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony". Tak wyglądały święta u uczestników randkowego show TVP. Te kadry skradły serca internautów!

Jak Boże Narodzenie spędzili najpopularniejsi uczestnicy programu „Rolnik szuka żony"? Wielu z nich podzieliło się świątecznymi kadrami za pośrednictwem mediów społecznościowych, np. na Instagramie. Jakie choinki pojawiły się w ich domach? Jak wyglądali w święta najmłodsi członkowie „rolnikowych" rodzin? Tymi kadrami uczestnicy skradli serca fanów. Sami zobaczcie!

28.12.2022Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Tak wygląda gospodarstwo Tomasza R.! To tutaj rolnik planuje ułożyć sobie życie z Justyną i jej synkiem

Tomasz R. jest jednym ze szczęśliwców 9. edycji „Rolnik szuka żony”, któremu udało się znaleźć miłość. Rolnik spod Mogilna związał się z Justyną, z którą obecnie świetnie mu się układa. Co więcej, w świątecznym odcinku programu doszło do nieoczekiwanych zaręczyn pary! Według niedawnych medialnych doniesień wybranka rolnika planuje niebawem na stałe przeprowadzić się na jego gospodarstwo. Jak ono wygląda?

28.12.2022Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Tomasz i Justyna pokazali rozczulające kadry z ich dzieciństwa. Od uroczych kilkulatków nie sposób oderwać oczu!

Tomasz R. i Justyna są jednymi ze szczęśliwców, którym udało się odnaleźć miłość na planie 9. edycji programu „Rolnik szuka żony”. Świeżo upieczeni narzeczeni niedawno postanowili pochwalić się za pośrednictwem mediów społecznościowych rozczulającymi kadrami z ich dzieciństwa. Nie sposób oderwać wzroku od zaledwie kilkuletnich gwiazd ostatniej edycji „Rolnika”.

27.12.2022Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony". Dom Klaudii to okazała posiadłość. To tutaj zamieszka z Valentynem! Publikujemy mnóstwo zdjęć

Dziewiąta edycja programu „Rolnik szuka żony" zaowocowała kilkoma nowymi związkami. Jedyna rolniczka, która wzięła w nim udział, znalazła dzięki programowi „tego jedynego". Okazał się nim pochodzący z Ukrainy, ale od wielu lat mieszkający w Polsce Valentyn. Mężczyzna był faworytem Klaudii niemal już od pierwszych dni, kiedy to zaprosiła go do swojego domu. Trzeba przyznać, że rolniczka mieszka w pięknej posiadłości. To tutaj chce zamieszkać ze swoim wybrankiem.

26.12.2022Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9” odcinek świąteczny. Tomasz oświadczył się Justynie, a ślub Michała i Adrianny coraz bliżej! „Jak ludzie odpowiedni na siebie trafią, to ten płomień płonie i płonie”

Świąteczny odcinek programu „Rolnik szuka żony” to coś, na co czekają wszyscy fani randkowego hitu Telewizji Polskiej. Marta Manowska spotykała się z uczestnikami, by towarzyszyć im w przygotowaniach do świąt i porozmawiać, co się zmieniło od finału. Zobaczcie, co się wydarzyło w świątecznym odcinku!

25.12.2022Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 4”. Małgosia Borysewicz i Paweł na świątecznych fotografiach. Autorem wyjątkowej sesji zdjęciowej są ich dzieci! „Iskrzy na tych zdjęciach”

Małgosia i Paweł Borysewiczowie to jedna z par, których miłość narodziła się pod okiem kamer i Marty Manowskiej w 4. edycji programu „Rolnik szuka żony”. Para jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie śledzi ich pokaźne grono fanów. Z okazji świąt Bożego Narodzenia pochwalili się wyjątkową sesją zdjęciową. Autorem fotografii są ich kilkuletnie pociechy!

25.12.2022Rolnik szuka żony

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×