Roma Gąsiorowska jako Zula Pogorzelska w serialu "Bodo" [ZDJĘCIA]

To już kolejne nazwisko na długiej liście aktorów, znajdujących się w obsadzie nowego serialu TVP "Bodo". W roli Zuli Pogorzelskiej zobaczymy Romę Gąsiorowską!

Multimedia

W pierwszej połowie lipca we Wrocławiu można było przenieść się do lat 20. i 30. Wszystko za sprawą nowego serialu TVP. Zdjęcia do "Bodo" odbywały się na Dworcu Świebodzkim, a wśród aktorów pojawiła się Roma Gąsiorowska. Artystka wciela się w postać Zuli Pogorzelskiej, czyli śpiewaczki, aktorki filmowej, teatralnej i tancerki kabaretowej.

W 1926 r. Zula Pogorzelska w rewii "Pod sukienką" jako pierwsza w Polsce zaprezentowała charlestona. Była ulubienicą warszawskiej publiczności, a prasa nazywała ją "polską Mistinguett". W jej repertuarze dominowały piosenki komiczne i sentymentalne, które wykonywała w charakterystyczny sposób. Jak w tej roli wypadnie Gąsiorowska? CZYTAJ TAKŻE: MATEUSZ DAMIĘCKI W SERIALU "BODO". WIEMY, KOGO ZAGRA! EDYTA HERBUŚ JAKO POLA NEGRI W SERIALU "BODO"

"Bodo" to serial opowiadający o przedwojennym aktorze Eugeniuszu Bodo, który był jednym z najpopularniejszych amantów tamtych czasów. Zagrał w kilkunastu filmach, ma na swoim koncie również kilka płyt m.in. tą nagraną z Hanną Ordonówną.

W serialu, w postać młodego Bodo wciela się Antoni Królikowski, natomiast starszego Eugeniusza zagra Tomasz Schuchardt. Na ekranie zobaczymy także m.in. Patricie Kazadi, Annę Próchniak czy Filipa Bobka. Premiera zapowiadana jest na 2016 rok.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×