romance tv

"Górski lekarz" sezon 15. Kultowy serial o doktorze Martinie Gruberze powraca w Romance TV! Co wydarzy się w nowych odcinkach?

Od 2 maja stacja Romance TV zaprasza na premierę 15-go sezonu kultowego i bijącego rekordy popularności serialu familijnego „Górski lekarz”. W nowych odcinkach widzowie dowiedzą się, czy ich ulubiony doktor Martin Gruber ułoży swoje życie miłosne, czy pogodzi się z matką swego dziecka i czy nienawistna teściowa doprowadzi do upadku gospodarstwa jego rodziny. Moc emocji gwarantowana!

11.04.2022Górski lekarz

"Królewna Śnieżka nad jeziorem". Bajkowe Walentynki na antenie Romance TV! Czas na maraton z filmami o miłości!

W lutym, miesiącu miłości i namiętności, kanał Romance TV przygotował specjalną ramówkę z okazji Walentynek. Nie tylko zakochane pary, ale wszyscy widzowie marzący o wielkim i spełnionym uczuciu, będą mogli obejrzeć przepiękne filmy z pozytywnym, miłosnym przesłaniem. Sta-cja zaprasza na całodniowe maratony filmowe przed oraz w same Walentynki. Niedziela 13 lutego i poniedziałek 14 lutego zapowiadają się prawdziwie magicznie!

18.01.2022Królewna Śnieżka nad jeziorem

"Kancelaria Bergerów". Dwa nowe seriale na antenie Romance TV od września! Warto obejrzeć "Śledztwo prowadzi Watzmann"?

We wrześniu, w każdy weekendowy wieczór Romance TV zaprasza widzów na premiery nowych, emocjonujących seriali. W soboty stacja pokaże „Kancelarię Bergerów” - cykl prawniczy o dwóch siostrach zaciekle walczących o schedę po ojcu, a w niedziele serial kryminalny „Śledztwo prowadzi Watzmann” pełen mrocznych tajemnic i sekretów.

09.08.2021Kancelaria Bergerów

Dzień siostry. Qczaj świętuje dzień siostry z Romance TV! Co poleca obejrzeć?

Sonia i Maja Bohosiewicz, Agata i Paulina Młynarskie, Justyna i Magda Steczkowskie, Aleksandra i Magdalena Popławskie czy Julia Wieniawa i Alicja Wieniawa-Narkiewicz to jedne z bardziej znanych par sióstr w polskim show-biznesie. W niedzielę, 2 sierpnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Siostry, a stacja Romance TV przygotowała z tej okazji specjalny repertuar. Siostry są często naszymi najlepszymi przyjaciółkami, dlatego tego dnia przed telewizorami, widzowie będą mogli obejrzeć trzy filmowe hity, w których siostrzane uczucia odegrają najważniejszą rolę.

02.08.2020Dzień siostry

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×