"Równi sobie" odcinek 4. Samotna matka przez pandemię została z długami! Mikołaj i Magda wyciągają do jej rodziny pomocną dłoń!

Prawdziwi bohaterowie nie zawsze noszą peleryny. Mimo to czasem jeden ich gest może zmienić życie drugiego człowieka. Widzowie przekonają się o tym w czwartym odcinku programu „Równi sobie”! Premiera już 22 marca o godz. 21:30 w TVN!

Multimedia

"Równi sobie" odcinek 4 - premiera w poniedziałek, 22 marca, o godzinie 21:30 na antenie TVN

W nowoczesnym biurowcu w centrum Poznania mieści się firma posiadająca jedną z największych bibliotek cyfrowych w Polsce. Jej prezesem i współzałożycielem jest Mikołaj. Jego żona Magda jest z zawodu stomatologiem. Mają dwoje dzieci – Ignasia i Aurelię.

Agnieszka jest samotną matką! Pomocną dłoń do niej wyciągnie inna samotna matka!Zobacz więcej

Zaledwie piętnaście kilometrów dalej, na obrzeżach Poznania, w niewykończonym domu mieszka Monika – mama samotnie wychowująca Polę i właścicielka firmy eventowej. Pod względem biznesowym rok 2020 zapowiadał się niezwykle dobrze. Dlatego kobieta w rozwój biznesu zainwestowała wszystkie oszczędności i wzięła też kredyt. Tymczasem kryzys spowodowany pandemią prawie zniszczył jej interes, a ją samą zostawił z długami.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Czy szczęście się w końcu do niej uśmiechnie? Jak przebiegnie spotkanie dwóch rodzin? W jaki sposób będą mogli wspierać się nawzajem? Jedno jest pewne – nie jesteśmy sami na tym świecie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Olek (gość)

    Telewizja powinna wybierać biedne rodziny . Pani Beata wygląda na niezłą cwaną osobę .

    23.03.2021 19:16
  • Anna (gość)

    Czy nie było bogatszych żeby im pomóc ???

    23.03.2021 17:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×