"Równi sobie" odcinek 5. Krystian i Wiola zajmują się szyciem torebek skórzanych. Teraz pomogą Żanecie i Jackowi oraz ich dzieciom!

Czas na 5. odcinek nowego programu TVN pt. "Równi sobie". Zobaczcie, kim są bohaterowie dzisiejszego odcinka. Sprawdźcie galerię zdjęć! Zobaczcie, co wydarzy się w 5. odcinku "Równi sobie".

Multimedia

"Równi sobie" odcinek 5 - premiera w poniedziałek, 29 marca, o godzinie 21:30 na antenie TVN

W niewielkiej wielkopolskiej wsi mieszkają Krystian i Wiola – właściciele firmy zajmującej się ręcznym szyciem spersonalizowanych torebek skórzanych. W tej samej gminie, w odległości kilku kilometrów stoi 100-letni budynek z cegły.

Samotna matka przez pandemię została z długami! Mikołaj i Magda wyciągają do jej rodziny pomocną dłoń!Zobacz więcej

W jednym z malutkich mieszkań żyją Żaneta i Jacek wraz z czwórką dzieci. Mężczyzna jest jedynym żywicielem rodziny. Robi wszystko, co w jego mocy, ale pracując fizycznie zniszczył sobie kręgosłup.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Z kolei poważne problemy zdrowotne Żanety uniemożliwiają jej podjęcie pracy i ograniczają wykonywanie codziennych czynności. Mimo wszystkich trudności nie potrafili do tej pory zwrócić się o pomoc. Zawsze starali poradzić sobie sami w każdej ciężkiej sytuacji. Czy spotkanie z Wiolą i Krystianem zmieni ich życie? Jak będzie wyglądało ich spotkanie? Czego obie rodziny mogą nauczyć się od siebie nawzajem?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Krycha (gość)

    Przyklad? No chyba z państwa Wioli i Krystiana. Pokazali ,że pracą można wiele osiagnąć. Szacunek.Na pewno lekko im nie bylo. Niestety u mnie pozostali bohaterowie wzbudzają litość . Mama by poprawic byt dzieci powinna podjąć pracę. Hashimoto ,cukkrzyca czy nadciśnienie itp choroby ma większość pracującego społeczeństwa .Z bardzo poważnymi chorobami leczona jestem do dnia dzisiejszego przepracowalam 45 lat .W gorszych dniach choroby brałam urlop ,żeby nie chodzić na chorobowe.Byłam jedynym żywicielem rodziny.Kokosów nie było, ale dzieci wykształciłam. Pomagajmy,jak najbardziej ale podając wędke nie rybę. Trzeba pomóc wyjść z kryzysu ale druga strona musi wykazac dobrą wolę i chęć zycia na wlasny rachunek.

    30.03.2021 23:16
  • zibi (gość)

    Niesamowite niech inni biorą przykład

    29.03.2021 22:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×