"Równi sobie" odcinek 6. Lea i Paweł pomagają potrzebującym! Co wydarzy się w finałowym odcinku programu?

„Równi sobie” to program, który wzrusza, inspiruje i dodaje odwagi. Bohaterowie serii udowadniają, że dobro wraca i warto wyciągnąć pomocną dłoń do potrzebujących. Jak po spotkaniu obu rodzin zmieni się życie bohaterów? Premiera szóstego odcinka już dziś o godz. 21:30!

Multimedia

"Równi sobie" odcinek 6 - premiera w poniedziałek, 12 kwietnia, o godzinie 21:30 na antenie TVN

W podwarszawskich Palmirach mieszkają Lea i Paweł z dziećmi. Ona prowadzi dużą drukarnię i wydała właśnie książkę motywacyjną dla kobiet, a on zajmuje się zarządzaniem projektami w branży budowlanej. W ich życiu udało się wszystko, więc teraz chcą podziękować za szczodrość oraz podzielić się z tymi, którzy nie zostali tak obdarowani przez los.

Krystian i Wiola zajmują się szyciem torebek skórzanych. Teraz pomogą Żanecie i Jackowi oraz ich dzieciom!Zobacz więcej

Po drugiej stronie Warszawy, w Jeziorach – poznają Monikę i Jana z trzema córkami, którzy mają kłopoty finansowe wynikające z trudnej sytuacji rodzinnej. Kobieta cztery lata temu musiała zrezygnować z pracy, by zająć się opieką nad niepełnosprawną córeczką. Sami nie potrafią sobie już z poradzić ze swoimi problemami i potrzebują wsparcia. Jak będzie wyglądała wspólna droga obu rodzin?

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Pod wpływem spotkania, Jan odnajdzie w sobie nowe siły i energię do zmian. Po kilku dniach skończy nawet remont łazienki, zamontuje też wannę podarowaną przez nowych przyjaciół. Lea przejęta problemami, z którymi boryka się Monika pomoże również zorganizować niezbędne do rehabilitacji córeczki urządzenia. Jak dobro zmienia rzeczywistość? Zapraszamy do obejrzenia finałowego odcinka programu „Równi Sobie” już w poniedziałek 12 kwietnia o godz. 21:30 w TVN.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Anna (gość)

    Pierwszy raz oglądam ten program. Pani Lea i pan Paweł ciepli, wspaniali ludzie z klasą. Miło się ich słucha i ogląda. Są bogaci bo mają wspaniałą pełną miłości rodzinę. Pani Monika i pan Jan wspaniali, kochający mimo ciężkiej sytuacji. Obydwie rodziny dają wspaniały przykład swoim dzieciom.

    12.04.2021 21:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×